Gameloop Nedir Ne İşe Yarar?

Bilgisayarda bulunan Gameloop resmi Android işlemcisi olarak mobil oyunlarının oynanmasına olanak sunar. Gameloop nedir tanımını detaylı bir şekilde verecek olursak; 2018 yılında Tencent Gaming Buddy ismi ile anılan Android emülatörü olarak bilinir. Bu platform aracılığı ile bilgisayarınızda dev bir oyun arşivi oluşturabilirsiniz.

Gameloop platformu bilgisayar oyunlarında size pek çok ayrıcalık sunar. Çok sayıda farklı pek çok oyunun tek bir sistemde toplanmasına olanak sunar. Beğendiğiniz oyunları bu devasa katologtan indirerek PC’nizde oynamaya başlayabilirsiniz.

Gameloop ne işe yarar?

Gameloop

Gameloop ne işe yarar oyunun kullanıcılara sağlamış olduğu avantajlar nelerdir gibi sorularda kullanıcılar tarafından merak edilmekte. Oyunun en büyük avantajlarından birisi ücretsiz olarak çok sayıda mobil oyununu bilgisayara ekranında oynamanıza olanak sunmasıdır. Sevdiğiniz çok sayıda mobil oyunu ekran sıkıntısı olmadan rahatça oynarsınız. Özelleştirilebilir seçenekler sayesinde ekran kaydı ve oyun hızlandırma gibi olanaklar da sunulur. Araç bulma gibi ek özellikler sayesinde daha gelişmiş bir şekilde mobil oyunları bilgisayarınızda oynarsınız.

PerformansHızlı
Düşük kaliteli bilgisayarlardaYüksek performans
OyunlarPUBG, Valorant, Call of Duty

Sistem gereksinimleri karşılandığı takdirde sorunsuz bir şekilde oyunları oynamaya başlayabilirsiniz. Gameloop sistem ihtiyaçları için Windows 7 ya da üzeri işletim sistemi, 2 çekirdekli intel ya da AMD CPU, 2GB RAM ve ayrıca 1 GB’lık en az boş depolama alanı bulunması gerekir. Bu gereksinimler karşılandığında sistemi bilgisayarınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Gameloop Güvenilir mi?

Ücretsiz bir şekilde mobil oyunlarını bilgisayarınızda oynamanıza imkan tanıyan Gamelopp güvenilir mi? sorusu kullanıcıların gündeminde. Oyunu oynayan ve programı kullanan kişilerde geri dönüşümlerden yola çıkılacak olursak platformun sorunsuz çalıştığını söyleyebiliriz. Gelişmiş özellikleri ve özelleştirilebilir kontrolleri platformun güvenilir olduğunun kanıtı. Yüksek kaliteli grafik özellikleri ile konforlu bir ortamda oyun oynama lüksünü kullanıcılara sağlamış durumda.

Çeşitli pek çok özellikleri oyunun keyifli ve güvenli bir şekilde oynanmasına olanak sunmaktadır. Pek çok işlevleri sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanan bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Olumlu geri dönüşümler oyunun geniş kitlelerce beğenilmesi ve oynanmasına imkan tanımaktadır.

Gameloop indir

Gelişmiş seçenekleri ve kullanıcılarına sağlamış olduğu konforlu pek çok işlevi ile Gameloop kullanılmaya değer bir platform olarak hafızalara kazınır. Gameloop indir ve sende sayısız oyun arşivinden yararlan. Mobil oyunlarını PC sayesinde geniş ekranda izleme olanağını yakala. İndirme işlemi için yapman gerekenler çok kolay.

  • Öncelikle resmi Gameloop web sitesine giriş yap.
  • İndir butonuna basarak platformu indir.
  • İnternet hızına bağlı olarak indirme işleminin süresi değişebilir.
  • Ekranda karşına çıkan önergeleri takip et.
  • Sorunsuz bir indirme işlemi gerçekleştirmek için kurulum sürecini dikkatli bir şekilde takip et.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu açabilir ve  beğendiğin mobil oyunları bilgisayarında hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
Boyut3,63 MB
PC indirlink aktif

Gameloop @ Nasıl Yapılır?

Gameloop için gerekli gereksinimlerin karşılanması durumunda platformu kolayca aktif edebilirsiniz. PUBG Mobil’i çalıştırırken konforlu bir kullanım sunar. Gerekli gereksinimlerin karşılanması durumunda platformu indirebilir ve hemen kuruluma başlayabilirsiniz. Sistem için ihtiyaç duyulan özellikler karşılanarak platform kullanılmaya hazır hale gelir.

Gameloop İndir 64-Bit

Gameloop indirme işleminin nasıl yapılması gerektiğini detaylı bir şekilde anlatmıştık. Gerekli sistem özelliklerinin sağlanması durumunda resmi siteden indirme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde indirme işlemi sağlamak için güçlü internet bağlantısına ihtiyaç duyabilirsiniz. Sistemi indirdikten sonra platformun sunmuş olduğu avantajlardan hemen yararlanabilirsiniz.

Gameloop Ücretli mi?

PC’de mobil oyunlarını özelleştirilmiş seçenekleri ile oynamanıza olanak sunan Gameloop ücretli mi sorusu da merak edilen sorulardan birisidir. Platformu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Hiçbir ücret ödemeden PUBG Mobil, CODM, Pokemon ve Free Fire Max gibi daha pek çok oyunu Gameloop aracılığıyla bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Geniş oyuncu kitlesine hitap eden program Tencent tarafından geliştirilmiş olup Android emilatörü olarak karşımıza çıkar. Bilgisayarında mobil oyun keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için benzersiz bir oyun konsülü sunmaktadır.

Gameloop Nasıl Silinir?

Gameloop bilgisayara indirildikten sonra istenildiği takdirde kolayca kaldırma işlemi yapılabilir. Gameloop’u silmek için Denetim Masası, programlar ya da özellikler menülerinden kolayca programı kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca başlat menüsünden program ekle ve kaldır özelliğini kullanarak da programı kolayca silebilirsiniz. İstediğiniz programı buradan kolay bir şekilde ekleyip kaldırma imkanınız olmaktadır.

https://youtube.com/watch?v=5MlLtwFlSkk%3Ffeature%3Doembed

Yorum yapın