Cimcif Ne Demek? – Cimcif Yapmak Nedir?

Cimcif, argoda cinsel ilişki sırasında kullanılan bir tabirdir. Cinsel ilişki sırasında boşalma eyleminin karşı tarafın ağzına olması suretiyle gerçekleşmesi cimcif olarak adlandırılır. Ancak bu tabirin bundan çok daha fazla kullanımı mevcuttur.

Cimcif Açılımı Nedir?

Cim cif iki ayrı terimdir. İkisinde de ana konu boşalmaktır. Cim’de boşalma eylemi ağıza iken cifte boşalma eylemi yüzedir. Bu tabirler rasgele uydurulmamıştır. İşte cim ve cif tabirlerinin açılımları;

  • CİM; Cum in mouth (Ağıza boşalma)
  • CİF; Cum in Face (Yüze Boşalma)

Cimcif cinsel bir fantezi olarak bilinmektedir. Cinsel ilişki sırasında cim ya da cif olarak adlandırılan bu seks terimlerinin sadece adının anılması ile ilişkinin nasıl sonlanacağına dair karşı tarafa bilgi verir.

Sonradan türetilen bir kelime olarak Cim ve Cif aynı zamanda birlikte de kullanılmaktadır. Cimcif tabiri beraber kullanıldığında genellikle tüm yüze boşalmak olarak anlaşılmaktadır.  

Cimcif Ne Demek

Cimcif Cinsellik Anlamı

Seks dünyasında sıkça kullanılan bir tabir olarak cim cif ilişki sırasında ağıza boşalma anlamına gelir. Bunun için karşı tarafın mutlaka kadın olması gerekmez. Erkek erkeğe gerçekleştirilen cinsel deneyimlerde de her iki taraf da cimcif eylemine konu olabilir.

Genellikle seks içerikli sitelerde çok kez görülen bu tabir tamamen argodur. Günlük hayatta kullanılmayan ancak seks dünyasının popüler terimlerinden biridir.

Sonuç

Boşalma sırasında nasıl ve nereye boşalacağı erkek için önemlidir. Kadın partnerlerin genellikle pek hoşlanmadığı ancak erkek talep edince kabul ettiği bir boşalma şekli olduğunu da söylemek gerekir. Seks dünyasında en çok erkeklerin cimcif yapmak için arzu duyduğu bilinir.

Lolita Ne Demek (Hangi Anlamda Söylenir)

Milf Kadın Ne Demek: MILF Açılımı Nedir?

Yorum yapın