Hiç Öpüşmedim Nasıl Öpüşülür?

Öpüşmek, romantik duyguların ve sevginin ifadesi olarak kullanılan, iki kişinin dudaklarının birbirine değmesiyle gerçekleşen bir eylemdir. Öpüşmenin tek bir doğru yöntemi yoktur ve kişiden kişiye, duruma ve ilişkiye göre değişebilir.

Hiç öpüşmeyenler için öpüşmek ilk bakışta çok karmaşık olabilir. Ancak öpüşmek tamamen ritme bağlı olarak ağır ve temkinli bir şekilde yaklaşıldığında sizi nihai başarıya ulaştırabilecek olan bir araçtır. Doğru ve uyumlu öpüşme sevişmeyi sekse götürebilir ve ilişkinin boyutunu tamamen değiştirebilir.

Hiç öpüşmemiş biri için öpüşmede karşı tarafın hakimiyetine izin verilebilir. Bu noktada kendinizi olayın akışına bırakabilir ya da ipleri elinize almak için sakince bir adım atabilirsiniz. Hiç öpüşmediyseniz öpüşürken fazla atılgan ve hızlı olmamaya özen gösterin. Daha az tükürük, daha yavaş hareketlerle öpüşmenin seyrini yavaşlatın. Olayın akışına dahil olun.

Vakum Öpücüğü Nasıl Yapılır?

Nasıl Öpüşülür

Vakum öpücüğü kelimenin tam anlamı ile cesaretin vücut bulmuş halidir. Adına vakum öpücüğü denmesinin nedenini ilk denemede anlayacaksınız. Bu öpücükte üstünlük kurmak isteyen taraf ilk adımı atmalıdır. Vakum öpücüğünün nasıl verileceğine dair adım adım tam tarif aşağıda.

  • Vakum öpücüğünü verecek olan taraf karşı tarafın dudaklarına yukarıdan aşağıya doğru bir çerçeve çizerek dokunur. Bu dokunuş üst dudağın ortasından başlamalıdır. Alt dudağın ortasında son bulmalıdır.
  • Baş parmak ile işaret parmağı dudağı çerçeveledikten sonra alt dudağı tıpkı bir bebek ağlar gibi büzüştürür.
  • Partnerinin başına kendine doğru çeker ve parmakları ile tuttuğu alt dudağını dudakları ile kavrayarak öpüşmeyi başlatır.

Elektrikli Öpüşme

Nasıl Öpüşülür

Elektrikli öpüşme sizin duyduğunuzda önce güleceğiniz sonra gerçekten işe yarayacak mı diye büyük ihtimalle deneyeceğiniz türden bir öpüşme. Bu öpüşme türünü genellikle birbirlerini iyi tanıyan macera sever çiftler deniyor. İşte elektrikli öpüşmenin adım adım tarifi;

  • Her iki partner de ayaklarını yünlü bir halıya uzun uzun ileri geri hareketler ile sürter.
  • Akşamsa ışıklar kapatılır ve ortam karartılır.
  • Partnerler birbirlerine hiç dokunmadan doğrudan birbirlerinin dudaklarına bir öpücük kondurur.
  • Öpücükle birlikte küçük bir kıvılcım çıkar ve elektrikli öpüşme meydana gelir.

Kilit Öpücüğü Nedir?

Nasıl Öpüşülür

Kilit öpücüğü tarafların birbirlerini yüzyıllardır görmemiş ve hasret kalmışlar gibi yaptıkları bir öpüşme şeklidir. Dışarıdan görenler öpücüğü sonlandırmak istediklerini ancak birbirlerinden kopamadıklarını düşünür. Böyle bir öpücüğü yaşıyorsanız kilit öpücüğünün tam ortasındasınız demektir.

Öpücükte dili kullanıp kullanmamak size kalmış ama birbirlerinden kopamayacak kadar tutkulu olan her öpücükte dil kullanılır diye düşünüyoruz. Öpücüğün adının geldiği yer partnerlerin birbirlerini bırakmak istese de bırakamayacak kadar tutkulu olmaları.

Dille Nasıl Öpüşülür?

Nasıl Öpüşülür

Dille öpüşmek sevişmenin en ateşli anıdır. Ancak bir o kadar da risklidir. Öpüşmeyi bilmiyorsanız dille öpüşmek kadınların sizi kara listeye alması için yetecektir. Özellikle ıslak ve dağınık öpücükler veriyorsanız.

Tükürüklerinizi yutun ve öpüşmeye kuru bir yerden başlayın. Dilinizi kullanacak olmanız ıslak bir öpüşme yapacağınız anlamına gelmiyor. Dille öpüşmenin en seksi hali ağır hareketlerle olanı ve kesinlikle derli toplu olanıdır. Şimdi aklınıza derli toplu bir öpüşme nasıl olmalıdır sorusu gelebilir.

Derli toplu bir öpüşmede dili kullanırken dilinizle ince bir iş yapıyor gibi düşünmelisiniz. Kaba ve hızlı hareketler yerine yavaş hareketlerle dilinizi kullanın. Partneriniz ile uyum içerisinde olmaya özen gösterin. Ani ve hızlı hareketlerden kaçının. Kendinizi romantizmin akışına bırakırken dilinizi tutun.

Sürekli Öpüşme İsteği

Erkekler Öpüşürken Neyi Sever

Yorum yapın