Jisoo Kimdir

Jisoo kimdir sorusu hep merak ediliyor. Dünyaca tanınan önemli isimlerden biri olup Güney Koreli bir şarkıcı ve oyuncudur. 1995 doğumlu BLACKPINK adlı popüler K-pop grupta yer almış olup aynı zamanda müziği ile öne çıkıyor. Genç yaşta eğitim alarak müzik sektöründe yer almış olmasının yanı sıra bununla birlikte dizi ve film projelerinde çok beğeni kazanmıştır. Sahne enerjisi oldukça yüksektir. Bu kapsamda yetenekli sesi ve zarif görünümüyle K-pop kültürünün uluslararası tanınmış isimlerinden biri haline gelmiştir.

Jisoo Yaşı28
Jisoo Boyu162 cm
Jisoo Kilosu45 kg
Jisoo SevgilisiYok
Jisoo BurcuOğlak
Jisoo RenkMor

Jisoo Kaç Yaşında

Jisoo Kaç Yaşında

Müziği, oyunculuğu ile beğeni kazanan sanatçı 3 Ocak 1995 tarihinde Güney Kore’nin Gyeonggi de yer alan Gunpo şehrinde dünyaya gelmiştir.  Oyuncu 1995 doğumlu olup 28 yaşında olup Jisoo kaç yaşında sorusuna cevap arayanların sayısı oldukça fazladır.  


Daha fazla içerik;


Jennie Kaç Yaşında

Jennie Kaç Yaşında

Jennie Kim yani bilinen adı ile Jennie, Güney Koreli şarkıcı ve rapçi olup, her yaştan insanın beğenisini kazanmıştır. Jennie kaç yaşında sorusuna yanıt arıyorsanız, doğum tarihi 16 Ocak 1996 olup 27 yaşındadır. Genç yaşına rağmen çok kısa sürede önemli başarılar elde ederek gönüllerde taht kurdu.

Jisoo Kaç Kilo

Jisoo Kaç Kilo

Jisoo kaç kilo, grubunun en kısa üyelerinden olup 162 cm ağırlığı 45 kg’dır. Bu minik ve zarif görünüme rağmen etkileyici enerjisi ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte güçlü sesi ve oyunculuk yeteneği ile dikkat çekmiş ve yükselen yıldızlarından biridir ve geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Jisoo Kaç Yaşında 2023

Enerjisi ile çok sevilen ve dünyada önemli bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu çok kısa sürede beğeni kazanmıştır. Jisoo kaç yaşında diye merak ediyorsanız, Jisoo 1995 tarihinde dünyaya gelmiş ve 28 yaşındadır.

Jisoo Sevgilisi

Jisoo Sevgilisi

Güzelliği ile sempatik tavırları ile birçok kişinin gönlünde taht kuran Jisoo sevgilisi hep merak ediliyordu. Kısa süre önce YG Entertainment BlackPink üyesi Jisoo ve aktör Ahn Bohyun’un doğrulanarak açık – açık Jisoo sevgilisi olduklarını ilan etti.

Jisoo Nun En Sevdiği Renk

Yaptığı her hareket her iş olay olan oyuncunun sevdiği renkte merak ediliyor. Sorulan soru üzerine Jisoo nun en sevdiği renk mor olduğunu belirtmiştir.

Jisoo Burcu

Sanatı ile gündem olan ve dünyada önemli bir hayran kitlesine sahip olan Jisoo 16 Ocak 1996 olup burcu ise oğlak olup bunun hakkını fazlası ile verdiği söyleniyor.

Jisoo Neden Oldu

Ünlü oyuncunun hastalık ile mücadele ettiği kanser olduğu söylentisi var. Oyuncunun öldüğü söylenisi olmasına rahmet kanser olduğu ve hastalığa karşı savaş verdiği biliniyor. Eğer sizde jisoo neden öldü diye araştırıyorsanız kanser ile mücadele ettiği sonucuna ulaşmış olursunuz.

Jisoo nun En Sevdiği Yemek

Birçok yemeği yediği bilinen oyuncu özellikle de sevdiği yemekler olarak bunları yediğini belirtiyor.

  • Sushi
  • Pirinç ile ilgili yemekler
  • Baharatlı domuz omurgası çorbası
  • Patates kızartması

jisoo nun en sevdiği yemek listesine baktığımızda yaptığı açıklamalarda ve gittiği yerlerde yediği yemeklere baktığımızda bu yemeklerin öne çıktığını görmekteyiz.

Jisoo Resimleri

Jisoo en yeni fotoğraf albümünü aşağıda bulabilirsiniz.

Jisoo Resimleri

Yorum yapın