R25 Motor Fiyat [Güncel] 2023

R25 motor fiyatları son zamanda birçok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Özellikle hasarsız motorlar kullanıcıların en çok araştırdığı motor seçenekleri arasında bulunuyor. R25 motor fiyatları her ilanda değişiklik gösterebilir.

Motorun kullanım durumu herhangi bir hasarının olup olmaması ve diğer birçok özelliği fiyatını önemli derecede etkilemektedir. Bu nedenle bütçenize uygun olan motorları bulabilmek için bu gibi özellikleri göz önünde bulundurarak filtreleme yapabilirsiniz. Böylelikle uygun fiyatlı R25 motor fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Yeni Kasa R25 Motor Fiyatları

Yeni kasa motorlar kullanıcıların daha fazla tercih ettiği motor seçenekleri arasında yer almaktadır. Yeni kasa R25 motor fiyatları ise modellere göre değişiklik göstermektedir. 2023 R25 model fiyatları 217.000 lira 800 TL gibi perakende satış bedeline sahiptir. Motorun önemli derecede fiyatını etkileyen bir diğer unsur ise modelinin hangi yıla ait olduğudur. Örneğin 2017 model R25 motorlar 185.000 gibi fiyatlar ile satışa sunulabiliyor. Daha yeni modeller daha yüksek fiyatlar ile satışa sunuluyor.

İnternet üzerinden incelenen 2. el motor fiyatlarında ise 150.000 ve 250.000 arasında fiyatların olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Fiyatlar genel olarak motorun hasar durumuna göre de değişiklik gösterebiliyor. Hasarlı motorlar diğer motorlara göre daha uygun fiyatlar ile satışa sunulabiliyor. Aynı zamanda herhangi bir hasar kaydı bulunmayan motorlar daha yüksek satış fiyatları ile de satışa sunulabiliyor.

Yorum yapın