Tiktok Ucuz Jeton Alma Sitesi

Tiktok ucuz jeton alma sitesi en çok araştırılan konular arasında yer aldı. Ucuz jeton alma yolları hakkında bilmediğiniz tüm gerçekler…

Tiktok uygulaması tüm dünyada binlerce kullanıcısı olan platformlar arasında yer alıyor. Bu uygulama sayesinde hem para kazanabilir hem de sevdiğiniz içerik üreticisine hediye gönderebilirsiniz. Hediye göndermek için jeton almanız gerekir. Her jetonun belirli TL karşılığı bulunur. Ayrıca jeton sayesinde içeriklerinizi keşfete düşürebilir, gerçek takipçi ve beğeni satın alabilirsiniz. Ucuz yöntemlerle jeton almak istiyorsanız deneyebileceğiniz tüm yöntemleri ele aldık. Hadi gelin teker teker inceleyelim.

Tiktok Jeton Yükleme Yöntemleri

Tiktok Jeton Yükleme Yöntemleri

Tiktok uygulamasında jeton yüklemek için Tiktok resmi web sitesini kullanmanız gerekir. Ucuz jeton almak için VPN kullanarak ülke değişikliğinde bulunabilirsiniz. Ancak çoğu ülkede jeton fiyatlarının sabit olduğunu unutmayın. Bilgisayar ve tarayıcıdan satın alınan jetonlar daha uygun fiyata denk geliyor. İşte jeton yüklemek için deneyebileceğiniz tüm yöntemleri ele aldık. yöntemlere bakalım.

1. Tarayıcıdan Jeton Yükleme

Bilgisayar üzerinden Tiktok uygulamasına jeton yükleyebilirsiniz. Üstelik ucuz jeton almak istiyorsanız internet tarayıcısını kullanabilirsiniz. Bu yüzden birçok kullanıcı tarayıcı üzerinden jeton alma yöntemini deniyor. İnternet tarayıcısı üzerinden jeton almak için alttaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Tiktok resmi web sitesini bilgisayar tarayıcınız üzerinden açın.
 • Ana sayfadaki profilinize tıklayın ve jeton al seçeneğine tıklayın.
 • Jeton alma paketlerinden birini seçin ve satın al seçeneğine tıklayın.
 • Şimdi öde seçeneğine tıklayarak işlemlerinizi tamamlayın.

2. Uygulamadan Jeton Yükleme

Uygulamasını kullanarak Tiktok üzerinden jeton alabilirsiniz. Çoğu kullanıcı tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Tiktok uygulamasını kullanarak jeton almak için yapmanız gereken işlemler çok basit. İşte mobilden jeton alma yöntemleri;

 • İlk önce Tiktok uygulamasını cihazınızdan açın.
 • Ardından profil seçeneğine tıklayın.
 • Profilinizi görüntüledikten sonra sağ üst kısımda yer alan üç yatay çizgiye tıklayın.
 • Açılan sayfada Ayarlar ve Gizlilik seçeneğine tıklayın.
 • Bakiye seçeneğini tıkladıktan sonra jeton al ifadesine tıklayın.
 • Jeton paketlerinden birini seçin ve ödemenizi gerçekleştirin.

TikTok Jeton Yükleme Ucuz

Tiktok uygulamasında jeton yüklemek için uygulamaya belirli bir değerde para yatırmanız gerekir. Jeton paketlerinden birini tercih edebilirsiniz dilerseniz özel tutar girerek jeton yüklemesinde bulunabilirsiniz. Ucuz jeton yükleyebileceğinizi iddia eden birçok resmi olmayan web site bulunur. Bu web sitelerine güvenmemeniz gerekir. Jeton yüklemesi sadece Tiktok uygulaması ve resmi web sitesi üzerinden gerçekleşir.

Ucuz jeton yükleme işlemi için bilgisayardan ya da web tarayıcısı üzerinden jeton yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden satın alınan jeton paketleri daha uygun fiyata denk gelir. Bilgisayardan 350 jeton 125 TL olurken uygulamada 330 jeton 150 TL ile satışa sunulur. Bu yüzden tarayıcı üzerinden alınan jetonlar daha uygun fiyatlıdır.

TikTok Jeton Alma

Jeton almak için Tiktok resmi web sitesini kullanmanız gerekir. Resmi web sitesi ya da uygulaması dışında jeton satın alamazsınız. Jeton satın almak için hemen Tiktok uygulamasını ya da resmi web sayfasına giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil resminize tıklayın. Bu kısımdan Tiktok paketlerini görebilirsiniz. Ödeme ekranı üzerinden jeton alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Jeton alma işlemi uygulama üzerinden gerçekleştiği gibi web sitesi üzerinden de kolayca gerçekleşir.

TikTok Jeton Yükleme Sitesi

Jeton yüklemek için Tiktok resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Resmi web sitesindeki jetonlar daha uygun fiyata geldiği için birçok kişi internet tarayıcısı üzerinden jeton yüklemeyi deniyor. Jeton yükleme sitesinde bulunan ücretler ile uygulamada bulunan ücretleri güncel haliyle ele aldık. İşte resmi jeton yükleme sitesi ile uygulaması arasında farklar;

Tarayıcıdan Jeton Ücretleri;

 • 70 Jeton; 25 TL,
 • 350 Jeton; 125 TL,
 • 700 Jeton; 250 TL,
 • 1400 Jeton; 500 TL,
 • 3500 Jeton; 1245 TL,
 • 7000 Jeton; 2485 TL,
 • 17500 Jeton; 6200 TL,

Uygulamada Jeton Ücretleri;

 • 14 Jeton; 7 TL,
 • 65 Jeton; 30 TL,
 • 130 Jeton; 60 TL,
 • 200 Jeton; 90 TL,
 • 330 Jeton; 150 TL,
 • 400 Jeton; 185 TL,
 • 660 Jeton; 300 TL

Ucuz Jeton Alma

Ucuz jeton almak isteyen birçok kullanıcı var. Jetonlar sayesinde içeriklerinizi ön plana çıkartabilir, takipçi kazanabilir ya da sevdiğiniz yayıncılara hediye gönderebilirsiniz. Uygun fiyata jeton almak varken neden jetonlara fazla para yatırasınız ki? Yasal bir şekilde uygun fiyata jeton almak ister misiniz? O zaman Tiktok resmi sayfasını bilgisayar ya da mobil tarayıcısı üzerinden açın. Bu sayfadan jetonlarınızı daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Ucuz jeton almak istiyorsanız ayrıca VPN uygulamalarını da kullanabilirsiniz. VPN sayesinde bulunduğunuz konumu değiştirebilirsiniz. Türkiye’den değil Brezilya’dan uygulamaya giriş yaparak daha uygun fiyata jeton alabilirsiniz. Ancak bu yöntem zorlu ve sıkıntılı olduğu için kullanıcıların bu yöntemi kullanmasını tavsiye etmiyoruz.

En Ucuz Tiktok Jeton

Tiktok jetonları birbirinden farklıdır. Her jeton sayısına göre yapacağınız ödeme miktarı birbirinden farklıdır. Örneğin 14 jeton için 7 TL ödeme yapmanız gerekir. Jeton sayısı arttıkça yatırmanız gereken bakiye de artış gösterir. Dilerseniz özel jeton sayısı kadar da yükleme yapabilirsiniz. Ucuz jeton almak için internet tarayıcısı üzerinden jeton almanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede daha fazla jeton alarak uygun fiyat ödeyebilirsiniz.

Tiktok Jeton Hangi Ülkede Ucuz

Tiktok genellikle sabit fiyat üzerinden jeton satışını gerçekleşir. Amerika ile Türkiye jetonları arasında belirli bir fiyat farklılığı oluşur. Örnek verecek olursak 70 jeton için 17 TL ücret ödemeniz gerekirken Amerika’da 70 jeton için 0.74 dolar yani 19 TL ücret ödersiniz. Her ülkenin para birimine göre ücretlerde ufak farklılık olur. Tüm dünya ülkelerinde en uygun jeton fiyatı Brezilya’da bulunuyor. Brezilya’da bulunan jetonlar diğer ülkelere göre uygun fiyatla satışa sunulur.

TikTok Bakiye Yükleme

Tiktok bakiye yüklemek sandığınız kadar zor değil. Kolay bir şekilde Tiktok hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye yüklemek için jeton almanız gerekir. Jeton alarak kolay bir şekilde hesabınıza bakiye akışını gerçekleştirirsiniz. Dilediğiniz oranda bakiye yükleyebilir ya da belirlenen jeton paketlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Tiktok uygulamasını açarak hesabınıza giriş yapın. Hesabınızı açtıktan sonra profil resminize tıklayarak ayarlar ve gizlilik sayfasına ulaşın. Buradan bakiye seçeneğine gelin ve jeton al seçeneğine tıklayın. Bu sayfada bulunan jeton paketlerinden birini seçerek TL karşılığında jeton yüklemesi yapabilirsiniz. Örnek verecek olursak 300 TL bakiyeniz ile 660 jeton alarak Tiktok bakiyenize yükleme yapabilirsiniz.

Tik Tok 100 Jeton Kaç TL?

Tiktok uygulaması ve web sitesinde 100 jetonun TL karşılığı değişiklik gösterir. İnternet tarayıcısı üzerinden jeton almak isterseniz 100 jeton için 35 TL ödemeniz gerekir. Ancak uygulama üzerinden 130 jeton alabilirsiniz. Bunun için de 60 TL ücret ödemeniz gerekir. Kısacası 100 jeton 35 TL ile 60 TL arasındadır.

7000 Jeton Kaç TL?

7000 jeton ile birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 7000 jeton almak için internet tarayıcısında 2485 TL ödemeniz gerekir. Uygulama ise 7000 jetonu yaklaşık 3000 TL karşılığında satın alabilirsiniz. İnternet tarayıcısı ile uygulama arasında 515 TL fark bulunur.

TikTok’ta Elmas Fiyatı Ne Kadar?

Tiktok uygulamasında attığınız hediyelerin her birinin belirli jeton karşılığı bulunur. Gül, dondurma külahı ve kestane en uygun hediyeler arasında yer alır. Ancak aslan, Tiktok Universe en yüksek hediyeler arasında yerini alır. Elmas hediyesi için de 1099 jeton harcamanız gerekir. Bunun içinde 389 TL ile 500 TL arasında ödeme yapmanız gerekir.

TikTok Hediye Nasıl Satın Alınır?

Hediye satın almak ve hediye göndermek için hesabınızda jetonlarınızın yeterli seviyede olması gerekir. Tiktok Univers hediyesi göndermek için bakiyenizde 44999 jeton olması gerekir. Eğer kestane hediyesi atmak istiyorsanız bakiyenizde 1 jetonun olması yeterli. Hediye göndermek için canlı yayın yapan yayıncıların hesabına giriş yapın. Yayıncı canlı yayın yaparken sağ alt kısımda hediye seçeneğini görebilirsiniz. Bu seçeneğe tıklayarak hediyeyi seçin ve kırmızı seçeneğe basın. Böylece hediye yayıncıya gönderilir.

Yorum yapın