Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2023 (Yeni)

Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri ve internet kazanma paketleri hakkında bilmediklerinizi içeriğimizde bulabilirsiniz. Bedava internet hakkında her şey…

Turkcell ülkemizde en çok kullanılan operatörler arasında yerini alıyor. Bu yüzden müşterilerine daha iyi hizmet vermek için birçok bedava internet kazanma uygulaması ve paketleriyle karşımıza çıkıyor. Hem uygulama sayesinde hem de internet paketleri sayesinde bedava internet hakkına sahip olabilirsiniz. İnternetiniz bitti ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Endişelenmenize gerek yok çünkü Turkcell’in tüm güncel kampanyalarını bir araya getirdik.

Turkcell İnternet Kazanma Paketleri

Turkcell internet kazanma paketleri ile karşınızdayız. Turkcell operatöründe birçok farklı paket seçeneği bulunur. Ancak bu paket seçeneklerinden internet kazanabileceğiniz avantajlı paketleri sizler için bir araya getirdik. Hadi teker teker paketleri inceleyelim.

1. Faturasızdan Rahata Geç Hediye Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Faturasız hattınızdan Rahat tarifesine geçiş yaptığınızda 3 ay boyunca hediye internet kazanabilirsiniz. Hediye internet kazanmak için online kanalları kullanarak geçiş yapmanız gerekir. Rahat Efsane Mega 3 GB, Rahat Efsane Mega 6 GB, Rahat Efsane Mega 9 GB, Rahat Efsane Mega 16 GB, Rahat Efsane Mega 21 GB, Rahat Efsane Mega 26 GB paketlerine geçtiğiniz zaman aylık 2 GB internet yararlanabilirsiniz.

2. GNÇ Galaksi

Turkcell Bedava İnternet

GNÇ galaksi sayesinde bedava internetin tadını çıkartın. Yapmanız gerekenler oldukça basit. Her gün GNÇ Galaksi dünyasına giriş yaparak yıldızları toplamaya başlayın. Topladığınız yıldız sayısı ne kadar fazla olursa o kadar fazla hediye kazanırsınız. 20 yıldız topladığınız zaman bedava internetin tadını çıkartabilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız Turkcell müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir.

3. BT Akademi 6 GB

Turkcell Bedava İnternet

Bireysel ve kurumsal faturalı hattına sahip olan kişiler 6 GB internet kampanyasından faydalanabilir. Turkcell BİP uygulamasında yer alan BTK Akademi kanalını takip etmeniz yeterli olacak. Bu sayede aylık 6 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya ücret ödemeden katılabilirsiniz.

4. Online Özel Sınırlı Kampanya

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell web sitesi üzerinden ya da dijital operatörle faturalı bireysel mobil ses hattı aktif olan kişilerin başvuru yapması halinde bedava internet kazanabilirsiniz. Sadece yeni tesis ya da MNT talebinde bulunmanız yeterli olacak. Sahip olduğunu pakete göre 2 GB ya da 10 GB internet kazanabilirsiniz.

5. 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Hediye internet kazanmak istiyorsanız 10 GB internet kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz. SIM kartınızın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olmanız yeterli. Kampanyadan yararlanmak için 2222’ye ENHIZLI yazarak mesaj atmanız yeterli olacak.

6. Otomatik Ödeme Talimatı İle Haftada 2 GB

Turkcell Bedava İnternet

Bireysel ses ve data hattına sahip müşteriler otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde haftada 2 GB internet kazanabilirler. Hemen Turkcell uygulamasını cihazınıza indirin. Faturanızı otomatik ödeme talimatı yapın ve haftalık 2 GB bedava internetin sahibi olun.

7. 4.5G Süper Paket

4.5G uyumlu ve 4.5G aboneliği olmasına rağmen 3G şebekesini 3 aydır kullanan müşteriler bedava internet kazanabilir. Yurt içinde 2 hafta geçerli olan 3GB internetten yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlamak için 4.5G HEDIYE yazarak 2000’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

8. Bizce İle Kupon Biriktir Kampanyası

Kupon markete her gün giderek kuponlarınızı biriktirin. Biriktirdiğiniz kuponlar sayesinde isterseniz GB isterseniz hediye çeki kazanabilirsiniz. 7 Kupon biriktirirseniz 6 saatlik 1 GB kazanabilirsiniz. 45 kupon biriktirmeniz halinde ise günlük 2GB kazanma şansınız var. Kampanyaya katılmak için Bizce uygulamasında bulunan kupon biriktir seçeneğini kullanmanız yeterli olacaktır.

9. GNÇ Çatlat

GNÇ uygulaması sayesinde bolluk dünyasına katılarak haftada 2 kere yumurta çatlatabilirsin. Yumurta çatlattıkça haftada 2 GB internet kazanabilirsiniz. 1 saatlik 1 GB internetten aylık 5 GB internete kadar birçok farklı kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bedava internet kazanmak için birçok farklı kampanya ve fırsattan yararlanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan, BİP, Bizce gibi birçok uygulama sayesinde müşterilerine bedava internet fırsatı sunuyor. Salla Kazan uygulaması sayesinde her hafta bedava internetten yararlanabilirsiniz. Bu uygulama dışında BİP uygulamasında bulunan GNÇ galaksiden yıldızları toplayabilir, Bizce uygulamasında kupon biriktirerek bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet Var Mı?

Hediye internet almak için Turkcell kampanyalarını takip edebilirsiniz. Hediye internet kazanabileceğiniz birçok farklı yöntem bulunur. Alttaki yöntemleri kullanarak hediye internet kazanabilirsiniz. İşte Turkcell hediye internet kazanmanın yöntemleri şu şekildedir;

 • Otomatik fatura ödeme talimatı sayesinde 2 GB internet,
 • GNÇ Çatlat uygulaması sayesinde haftalık 2GB internet,
 • Bizce uygulamasında kupon biriktirerek 1 GB ile 2 GB arasında hediye internet,
 • Dijital güvenlik servisini kullananlara 1 GB internet kampanyası,
 • Süper pakete geçenlere 2 haftalık geçerli 3 GB hediye internet,
 • Ödül avcıları sayesinde puan toplayarak 5 GB internet,
 • İşlem oyununda rakiplerini yenmen halinde bedava internet,
 • Reklam engelleme ve dijital güvenlik servisini kullanmanız halinde 1 GB ile 3 GB arasında hediye internet,
 • UpCall servisi sayesinde 6 haftalık 500 MB internet,
 • BİP mesajlaşma uygulamasını kullanan kişilere 1 GB internet,
 • Salla kazan uygulaması sayesinde hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 1 GB Hediye Nasıl Alınır?

Turkcell 1 GB hediye internet kazanmanız için bazı şartları sağlamanız gerekir. Bu şartları sağlayan kullanıcılar çağrı merkezleri tarafından aranarak ve kampanya dönemi başlatılacaktır. 7 gün boyunca geçerli 1GB internetten faydalanabilirsiniz. Bu kampanya dışında 1GB internet kazanmak için Salla Kazan uygulamasını, GNÇ Çatlat, Bizce ve BİP uygulamalarını kullanabilirsiniz. Uygulamalarda bulunan fırsatları kullanarak kolay bir şekilde 1 GB kazanma şansınızı kaçırmayın.

Turkcell Bedava İnternet Hangi Uygulama?

Bedava internet kazanmak için Turkcell operatörü birçok farklı uygulama ile karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar arasında en çok Salla Kazan uygulaması biliniyor. Ancak Salla Kazan uygulaması dışında hediye internet kazanabileceğiniz farklı uygulamalarda var. İşte bedava internet kazanabileceğiniz uygulamar şu şekilde;

 • BİP,
 • Upcall,
 • GNÇ,
 • Bip,
 • Bizcee,
 • İşlem Oyna,
 • Ödül Avcıları

Turkcell 2 GB İnternet Bedava

Turkcell sayesinde 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı sayesinde 2 GB internet hakkınızı hemen alın. Faturanızı otomatik talimatı veren ses ve data hattına sahip kişiler bu kampanyadan yararlanabilir. 2 GB kazanmak için Bizce uygulamasında kupon biriktirebilir, GNÇ yumurta çatlatarak 2 GB internet hakkınızı kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak Salla Kazan uygulaması sayesinde bir saat ya da 6 saat geçerli 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell bedava internet kazanmak isteyen birçok kullanıcı var. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için Turkcell bedava internet kazandıran uygulamaları kullanıma sundu. Bireysel faturalı hatta sahipseniz ya da faturasız hat kullanıyorsanız uygulamalar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz.

Uygulamalar sayesinde 2 GB internet kazanabildiğiniz gibi 10 GB internette kazanma şansınız var. Hediye internet kazanmak için Turkcell uygulamasından size özel hediye havuzuna ulaşabilirsiniz. Bu sayede internet kazanma fırsatlarını aktif olarak takip edebilirsiniz.

İnternetim Bitti Bedava İnternet

İnternetim bitti diye dert mi yanıyorsunuz? Bedava internet kazanmak Turkcell sayesinde çok kolay. Turkcell internet kazanmak için yapmanız gerekenler şu şekilde;

 • İlk önce Turkcell mobil uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki hediye simgesine tıklayın.
 • Hediye simgesinde hediye havuzu karşınıza çıkar.
 • Burada Salla Kazandan Ödül Avcılarına kadar birçok fırsatı görüntüleyebilirsiniz.
 • Keşfet seçeneğine tıklayarak hediye kazanma şartlarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Hediye kazanma şartlarını sağlıyorsanız anında bedava internetten yararlanabilirsiniz.

4.5G Hediye İnternet Turkcell

Turkcell 4.5G sayesinde hediye internet kazanma fırsatı sunuyor. 4.5G uyumlu cihazınız ve aboneliğiz olmasına rağmen 3G internet kullanıyorsanız hemen bu fırsattan yararlanabilirsiniz. 2 hafta geçerli 3GB internet hediyesi bu şartı sağlayan kişiler tarafından kullanılacaktır. Kampanyaya katılım sağlamak için yapmanız gerekenler şu şekilde;

 • Telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 4.5G HEDIYE yazın.
 • Bu mesajı 2200’a mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Turkcell İnternet Kazanma Yolları

İnternet kazanma yollarını kullanarak kolayca bedava internet kullanabilirsiniz. İşlem oyunu, ödül avcıları, Bizce kupon market, GNÇ çatlat, reklam engelleme servisi, dijital güvenlik sistemi, Upcall sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz.

İnternet kazanmak için Turkcell uygulamasını açın. Uygulamada yer alan hediye simgesine tıklayın. Hediye simgesinde yer alan Ödül Havuzuna tıklayarak size özel internet kazanma fırsatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ödül havuzunda yer alan tüm hediye kazanma fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

“Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2023 (Yeni)” üzerine 2 yorum

 1. Turkcell’in çeşitli sosyal medya hesaplarını takip ederek, düzenlenen yarışma ve çekilişlere katılarak da bedava internet kazanabilirsiniz.

  Hediye Haftalık 1 GB nasıl alınır?

  Hediye Haftalık 1 GB paketini almak için, HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz. Paket, 24 saat geçerlidir ve yalnızca yurt içinde kullanım için geçerlidir.

  Yanıtla
 2. Turkcell BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasına da katılabilirsiniz. Bu kampanyaya katılan aboneler, hediye internet kazanabiliyor. Turkcell’in çeşitli sosyal medya hesaplarını takip ederek, düzenlenen yarışma ve çekilişlere katılarak da bedava internet kazanabilirsiniz.

  Yanıtla

Yorum yapın