Almanya Telefon Fiyatları

Almanya telefon fiyatları birçok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Almanya’da telefon fiyatlarını daha uygun olduğunu düşünen kişiler bu konu hakkında araştırma yapıyor. Farklı modellerin ve farkın markaların bulunduğu telefonlar Almanya’da daha uygun fiyatlar ile satışa sunulabiliyor. Bu nedenle birçok kişi Almanya telefon fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor.

Almanya’daki akıllı telefon fiyatları da diğer Avrupa ülkelerine göre aynı orantıdadır. Dünya çapında ortalamaya sahip olan Almanya telefonları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Almanya’daki telefonların fiyatları telefonun markasına ve modeline göre değişiklik gösterir.

256 GB iPhone 14 Pro Fiyatı1429 Euro42.436 TL
512 GB iPhone 14 Pro Fiyatı1689 Euro50.156 TL
1 TB iPhone 14 Pro Fiyatı1949 Euro57.877 TL
128 GB iPhone 14 Pro Max Fiyatı1449 Euro43.029 TL

Almanya Telefon Fiyatları 2023

2023 yılında tüm dünyada olduğu gibi Almanya’da da telefon fiyatlarında değişiklikler meydana gelmiştir. Almanya telefon fiyatları 2023 yılı içerisinde diğer dünya ülkelerine benzer bir şekilde artış göstermiştir. Her telefon modelinin farklı fiyat seçenekleri bulunur. Almanya’daki telefon fiyatları Euro kuru üzerinden belirlenir Türk lirasına çevrildiğinde fiyatları değişiklik gösterir. 25 Temmuz itibariyle Almanya’da İphone marka telefon fiyatlarında değişiklik gündeme gelmiştir.

Almanya’da aynı zamanda Samsung telefon fiyatlarında da değişiklikler gündeme gelmiştir. Samsung ve İphone telefon fiyatları birçok kullanıcı tarafından araştırılır. Aynı zamanda Xiaomi Redmi fiyatları da dikkat çeken özelliktedir.


Daha fazla içerik;


Almanya İphone Fiyatları

Almanya’da İphone telefon adımı sıklıkla yapılan bir durumdur. İphone marka telefonları fiyatları da modellere göre değişiklik gösterir. Almanya İphone fiyatları euro bazında olduğu için Türkiye parasına çevrildiğinde yüksek miktarda fiyatlar karşımıza çıkabiliyor. Almanya’nın en iyi telefonlarını ve en iyi telefon fiyatlarını çeşitli elektronik mağazalarını inceleyerek bulabilirsiniz. Aynı zamanda çevrimiçi satıcıları da kontrol etmeniz sizler için oldukça faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra daha uygun fiyatlarda telefon alabilmek için kampanyaları da takip edebilirsiniz.

Almanya Telefon Fiyatları Samsung

Samsung ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan telefon markaları arasında yer alıyor. Bu nedenle Almanya telefon fiyatları Samsung birçok kişi tarafından araştırılıyor. Samsung telefon fiyatları ise modellerine göre değişiklik gösteriyor Almanya Samsung telefon fiyatları arasında:

  •  Samsung Galaxy S22 5G 800 Euro ile başlangıç göstermiştedir.
  • orta sınıf Samsung telefonlar 200 ve 400 Euro arasında değişen fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Almanya 2. El Telefon Fiyatları

Almanya 2. El telefon fiyatları sıfır telefon fiyatlarına göre değişiklik gösterir. Almanya’da ikinci el telefon satışı yapan birçok mağaza bulunur. Üstelik online olarak ikinci el telefon satışı yapan mağazalarda bulunur. Bunların dikkatli bir şekilde araştırılmasını incelenmesi gerekir. Aynı zamanda hangi telefon markasının alınacağına karar verilmelidir. Telefon markalarına göre fiyatlar değişiklik gösterdiği için bütçenize uygun olan telefon .arkasını seçmeniz gerekir. Böylece bütçenize uygun olan ikinci el telefonları kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Almanya’da İphone 14 Pro Fiyatları

İPhone’un en güncel telefonu olan İphone 14 model telefonları birçok kişi tarafından satın alınan telefon modelleri arasında yer alıyor. Bu nedenle Almanya’da İphone 14 pro fiyatları birçok kişi tarafından merak ediliyor. İphone marka 14 Pro cihaz Almanya’da 999 Euro gibi bir ücret ile satışa sunuluyor. Bu ücret Türk parasına çevrildiğinde 29.665 TL oluyor. Fakat bu fiyat İphone 14 Pro marka telefonun başlangıç fiyatıdır. Güncel almanya cihaz fiyatları takip edilerek bu fiyatlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek mümkündür.

Almanya’da İphone 14 Fiyatları

İphone 14 Pro ve Pro Max ‘in yanı sıra İphone 14’te en çok kullanılan telefonlar arasında yer alıyor. Almanya’da İphone 14 fiyatları Euro üzerinden satışa sunuluyor. İphone 14 Almanya’da 999 Euro’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Modelin kalitesine göre fiyatları artış gösterebiliyor. Bunun yanı sıra Almanya’da daha uygun fiyatlı telefonlar bulunuyor. Daha uygun fiyatlı telefonlar ise yaklaşık olarak 200 Euro ve 400 Euro arasında farklı fiyatları ile satışa sunuluyor.

İphone 14 Pro Max Almanya Fiyatı Media Markt

İphone 14 Pro Max almak isteyen kullanıcılar telefonu güvenilir bir şekilde almak için güvenilir mağazaları tercih ederler. Media Markt güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmek için oldukça ideal bir mağazadır. İphone 14 Pro Max Almanya fiyatı Media Markt farklılık gösterebiliyor İphone 14 marka telefonlar 999 Euro’dan başlangıç gösterdiği için İphone 14 Pro Max daha yüksek fiyatlarıyla satışa sunulacaktır.  Çünkü İphone 14 Pro Max İphone 14 telefon modeline göre daha üstün bir modeldir. Farklı özelliklere sahip olduğu için ve daha üstün olduğu için daha yüksek fiyatlar ile satışa sunulması mümkündür.

Almanya’da İphone 11 Fiyatları

İphone model cihazlar birçok kişi tarafından satın alınan cihazlardır. Almanya’da İphone 11 fiyatları bu nedenle birçok kullanıcı tarafından araştırılıyor. İphone 11 fiyatları İphone 14 fiyatlarından daha düşük fiyattadır. İphone 11 fiyatları 999 Euro’dan aşağı fiyatları ile satışa sunulur. Aynı zamanda ikinci el İphone 11 fiyatları daha düşük miktarlarda satışa sunulabiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken konu ürünün kalitesi ve çalışıldık durumudur. Özellikle ikinci el telefon alındığında bu gibi konulara dikkat ederek telefonu almak gerekir. Böylelikle telefonu uzun süre kullanabilmek de mümkün olur. Media Market gibi büyük mağazalardan alınan telefonlarda herhangi bir sorun yaşamak mümkün değildir. Üstelik sorun yaşandığında bu telefonların iadesini yapabilmek de mümkün oluyor.

Yorum yapın