Discord Canary Nedir, Ne İşe Yarar?

Discord Canary soruları günümüzde birçok kullanıcı tarafından merak edilir. Discord Canary, Discord uygulamasının alfa test sürümü olarak kullanılır bu uygulama ile yeni özellikleri ve düzeltmeleri erişebilmek mümkündür.

Discord uygulaması ile benzer bir sürüme sahip olan Discord Canary uygulamanın alfa test sürümü olarak kullanılıyor. Popüler topluluk sohbet yazılımı olarak kullanılan uygulamanın test sürümü olarak kullanıldığı için uygulamanın güvenilir bir şekilde kullanılmasını da sağlar.

Discord Canary uygulamada bulunan yeni özelliklerin kullanıcılara sunulmadan önce test edilmesini sağlar. Böylelikle kullanıcılara özelliklerin sorunsuz bir şekilde sunulmasını mümkün kılar.

Boyut91 MB
Sürüm1.0.73.0
ŞirketDiscord Inc.

Discord PTB Nedir?

Discord hakkında yapılan araştırmalar oldukça fazladır. Bu araştırmalar arasında Discord PTB nedir? Sorusu da bulunur. Discord PTB taşınabilir sürüm olarak kullanılır bu özellik ile uygulama kurulumunu flash bellek aracılığı ile istediğiniz cihazı kurabilirsiniz. Flash belleğe yüklediğiniz yeni sürümü istediğiniz bilgisayarda herhangi bir kurulum yapmadan dosya olarak açabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Discord PTB dosyasını indirerek bu sürümünü de sorunsuz bir şekilde kullanabilmek mümkündür. Discord sürümleri arasında yer alan bu sürüm test işleminin sorunsuz bir şekilde yapılmasını ve yeni sürümlerinde test edilerek kullanılmasını sağlar.

Discord Canary İndir

Discord Canary İndir

Discord Canary test sürümünü indirerek bu sürümün sağlamış olduğu yeni özellikleri kullanabilmek mümkündür. Özelliklerin yayınlanmasından hemen önce resmi olarak bu özellikleri test etme imkanını sunan  Discord Canary sürümünü kullanabilmek için Discord Canary indir işleminin yapılması gerekir.

Discord Canary sürümünün APK dosyasını indirerek kullanımını sağlamak mümkündür. Platform üzerinde yer alan en yeni gelişmeleri hızlı bir şekilde takip etmenizi sağlayan uygulama sürümünü apk dosyası ile cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Windowsİndir
Androidİndir

Discord Canary APK dosyasını indirebilmek için güvenilir bir site üzerinden uygulama apksine ulaşmanız gerekir. Daha sonra indir butonunu kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra APK dosyasından faydalanabilmek mümkün olur.

Discord Canary Download Windows

Discord Canary Download Windows işlemini gerçekleştirerek Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda da bu uygulamanın sağlamış olduğu avantajları değerlendirebilmek mümkün olur.  Windows sürümü için uygun olan uygulamayı indirebilmek için mutlaka Windows sürümü APK dosyasını indirmeniz gerekir.

APK dosyasını indirdikten sonra cihazınıza göre kurulumunu da gerçekleştirmeniz gerekir. Kurulumunu tamamladığınızda sorunsuz bir şekilde uygulamayı kullanabilme fırsatına sahip olabiliyorsunuz.

Discord Canary Apk

Uygulamaların kolaylıkla cihaza indirilmesini sağlayan APK dosyaları ile uygulamaların dosya halinde indirilip daha sonra cihaza yüklenmesi mümkün olur. Discord Canary apk dosyası ile de bu işlemi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. APK dosyasını güvenilir bir site üzerinden indirdiğinizde cihazınızda herhangi bir zarar gelmeden uygulamanın sizlere sunmuş olduğu avantajları değerlendirebilirsiniz.

Discord Canary Mobil

Discord Canary mobil cihazlar ile de uyumlu olarak kullanılabilir. Mobil cihazlar ile uyumlu olan uygulamanın kurulumunu gerçekleştirmek için APK dosyasını kullanmak gerekir. Hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarda uygulamanın APK dosyasını kullanarak uygulamayı kullanabilmek mümkün olur.

Yorum yapın