Instagram Hikayedeki Linkler Açılmıyor

Instagram sosyal medyada en çok ilgi gören paylaşım sitelerinden birisidir. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan instagram üzerinden hikaye paylaşımı da çok sık yapılan paylaşımlardan birisidir. Anlık paylaşımların en etkili versiyonlarından birisi olan instagram hikayedeki linkler açılmama sorunu da zaman zaman yaşanabilmektedir.

Instagram Hikayedeki Linkler Açılmıyor 2023

Instagram hikayelerdeki linklerin açılmaması takipçilerin yaşadıkları sorunlardan birisidir. Bu sorunun çözülmesi için bazı alternatif yöntemler bulunur. Bu yöntemleri uygulayarak linklerin açılmasını sağlayabilir ve hikayeleri görme şansınız bu sayede olabilir.

Tıkladığım Linkler Açılmıyor

Instagram üzerinden linklerin açılmaması hikayeleri takip etmek isteyen kişilere zorlu anlar yaşatabilmektedir. Bu tip sorunla karşılaşmanız durumunda uygulayabileceğiniz yöntemleri sırasıyla şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Internet bağlantınızı kapatıp yeniden açmayı deneyebilirsiniz.
 • Internet bağlantısı bazen güvenli olmayabilir. Güvenli internet bağlantısı için kendi internetinizle bağlantı kurabilirsiniz.
 • Başka ağdan linke tıklamayı deneyebilirsiniz.
 • Instagram uygulamanız güncel değilse güncelleme yaparak sorunu çözebilirsiniz.
 • Uygulamayı silip yeniden yüklemeyi deneyin.

Instagram Linkler Açılmıyor

Instagram linkler açılmıyor sorunu bazen farklı nedenlerden kaynaklı da olabilir. Örneğin internet bağlantısında sorun olabilir, telefonunuz uçak modunda olabilir, uygulamanız güncelleme gerektirebilir, link adresinde sorun olabilir ya da link değişmiş olabilir. Mevcut soruna göre problemi çözebilirsiniz.

WhatsApp Instagram Linki Açılmıyor

Whatsapp instagram linki açılmıyor sorunu ile karşılaşan kişiler de linklerde sorun olup olmadığını araştırabilir. Link hatalıysa yeni bir linkle giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Uygulamanızda sorun varsa güncelleme yaparak mevcut sorundan kurtulabilirsiniz.

Instagram’da Trendyol Linkleri Açılmıyor   

Instagram Trendyol linkleri açılmıyor ise bağlantıyla ilgili bir problem olabilir. Trendyol ile iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz. Cihaz ya da internetinizden kaynaklı problem yoksa site ile bağlantıya geçerek linkleri aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Linkleri Uygulamada Açılmıyor

Instagram linkleri uygulamada açmıyorsa linklerle ilgili hatalar varsa mevcut sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Cihaz ya da internet bağlantı sorunlarınız varsa çözmeye çalışın. Uygulama güncel değilse linkler açılmayabilir. Uygulamayı güncelleyerek yeniden linklere giriş sağlayabilirsiniz. Uygulamanızı sıfırlayıp yeniden açmayı deneyerek de linklerin sorunsuz şekilde açılmasını sağlayabilirsiniz.


Daha fazla bilgi;

“Instagram Hikayedeki Linkler Açılmıyor” üzerine bir yorum

 1. Instagram hikayelerdeki linklerin açılmaması sorununun birkaç nedeni olabilir. Bu nedenler şunlardır:

  İnternet bağlantınız sorunlu olabilir. İnternet bağlantınızı kontrol edin ve sorun varsa düzeltin.
  Instagram uygulamanız güncel olmayabilir. Instagram uygulamanızı en son sürüme güncelleyin.
  Link adresi hatalı olabilir. Link adresini kontrol edin ve doğru olduğundan emin olun.
  Link kaldırılmış veya değiştirilmiş olabilir. Linki paylaşan kişinin, linki kaldırmış veya değiştirmiş olabilir.
  Instagram, linki engellemiş olabilir. Instagram, bazı linkleri, spam veya zararlı içerik içerdiği için engelleyebilir.

  Yanıtla

Yorum yapın