Konuşanlar Bilet Fiyat

Konuşanlar son zamanların en popüler Talk Show programı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya için bilet almak isteyen kişi sayısı oldukça fazladır. Üstelik programa katılan birçok kişi yurt dışından Hasan Can Kaya’ya özel olarak geldiğini de söylemektedir. Hal böyle olunca Hasan Can Kaya biletleri hızlı bir şekilde tükenmektedir.

Konuşanlar bilet bulamayan birçok kişi farklı yollardan bilet satın almaya kalkışabiliyor. Fakat Hasan Can Kaya’nın da dediği gibi bu şekilde bilet almaya kalkışan kişiler genel olarak dolandırıcılar tarafından dolandırılabiliyor. Bu nedenle Hasan Can Kaya’nın programı için biletlerin resmi siteler üzerinden alınması gerekir.

Konuşanlar Kadın Konuk200 TL
Konuşanlar Erkek Konuk200 TL
Konuşanlar Çift Konuk400 TL

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Konuşanlar programı ilk olarak yayın hayatına YouTube ‘da başlasa da kısa bir süre sonra Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda varlığını sürdürmeye devam etmiştir. Birçok kişi tarafından büyük tepki ile karşılaşsa da kısa sürede tekrar eski izlenme oranlarında geçiş yapışmıştır. Exxen platformunun en çok izlenen programları arasında yer alan konuşanlar için bilet almak isteyen kişi sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle Konuşanlar bilet nasıl alınır? Sorusu merak edilir. Konuşanlar Talk Show programı için bilet almak oldukça kolaydır. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

 • Cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan internet tarayıcınıza konuşanlar bilet yazın.
 • Açılan sayfada mobilet bölümüne tıklayın.
 • Burada yer alan bilet seçeneklerinden kendinize uygun olanını seçin.
 • Ödeme yöntemi ile ödemeyi yapıp biletinizi satın alın.
 • Konuşanlar bilet alabileceğiniz bir diğer bölüm ise Biletix sitesidir.
 • Biletix butonuna tıklayıp buradan bilet seçimini yapın.
 • Bilet seçimini yaptıktan sonra ödeme işlemini gerçekleştirip bileti satın alın.

Bu adımları takip ettiğinizde konuşanlar programı için kadın erkek bileti alma imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda çift bileti satın alarak sevdiğiniz ile birlikte toplu bir şekilde de gidebilirsiniz.

Hasan Can Kaya Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya’nın sunmuş olduğu konuşanlar programı için yoğun bir ilgi mevcuttur. Bu nedenle konuşanlar bilet nasıl alınır sorusunun yanı sıra Hasan Can Kaya bilet nasıl alınır? Sorusu da sıklıkla araştırılan konular arasında yer alır. Hasan Can Kaya’nın konuşanlar programı için bilet almak için yapmanız gerekenler oldukça basit işlemlerdir.  Hasan Can Kaya’nın konuşanlar programı için bilet almak şu şekildedir:

 • Internet tarayıcınız ile Hasan Can Kaya bilet aramasını yapın.
 • Hasan Can Kaya bilet aramasını yaptıktan sonra ilk sayfada çıkan mobilet.com sekmesine tıklayın.
 • Mobilet sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan bilet seçeneklerinden herhangi birini seçin.
 • Bilet seçenekleri arasında kadın bileti, erkek bileti, çift bileti yer alır.
 • Biletlerden herhangi birini seçtikten sonra satın alma işlemlerini tamamlayın ödeme seçeneklerinden kendinize uygun olanını seçerek online ödeme yapın.

Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde ödeme işlemini bitirmiş olursunuz. Ödeme işlemi bittikten sonra sorunsuz bir şekilde biletinize sahip olursunuz.

Mobilet Konuşanlar

Konuşanlar programı için bilet satın almak isteyen kişi sayısı oldukça fazladır. Hatta birçok kişi bilet satın almak istemesine rağmen bilet satan alamıyor. Bunun nedeni ise biletlerin hızlı bir şekilde tükenmesidir. Bu nedenle konuşanlar bilet almak için hızlı davranmak son derece önemlidir. Mobilet konuşanlar biletlerini satan bir platformdur. Bu platform üzerinden konuşanlar biletlerini kolaylıkla alabilmek mümkündür. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu biletlerin yüklendiği an alınmasıdır. Çünkü biletler saniyeler içerisinde tükenebilmektedir.

Mobilet sitesinde bilet alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise kapı açılış saatidir. Kapı açılış saatini dikkat ederek bu saatte orada olmak gerekebilir. Programa 20.00’da başlayan Hasan Can Kaya 19.15 itibari ile programın çekileceği bölümde kapıları açtırır. 20.00 itibarı ile programa katılım sağlayabilmek mümkündür. Fakat programa katılabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekir. Aynı zamanda biletlerin şahısa özel olduğunu ve devrinin yapılmadığını da bilmek gerekir. Kapılar 19-15’te açıldığında kişiler için kimlik kontrolü yapılır. Böylelikle biletlerin kişiye ait olup olmadığı merak edilir.

Konuşanlar Bilet Fiyatları

Konuşanlar programının biletleri saniyeler içinde tükendiği için birçok kişi bu biletlerin fiyatlarını da merak eder. Konuşanlar bilet fiyatları 2022 ve 2023 yılları arasında kadın bileti 200, erkek bileti 200 TL olarak değişiklik göstermiştir. Fakat son zamanlarda bilet fiyatlarında zam olup olmadığı da merak edilir. Hasan Can Kaya’nın bilet fiyatları 200 TL olarak biliniyor. Çift bilet fiyatları ise 400 TL oluyor. Fakat çift bilet fiyatları 2 kişiyi kapsadığı için tek bilet fiyatı yine 200 TL civarına geliyor.

Konuşanlar programı hem YouTube izlenmeleri hem de Exxen izlenmeleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bunun üzerine programın bilet sayılarının hızlı bir şekilde tükenmesi de programın birçok kişi tarafından sevildiğini gösteriyor. Oldukça yoğun bir ilgi ile karşılaşan program son zamanların en çok izlenen Talk Show programları arasında yer almayı başardı. Programı sunan Hasan Can Kaya’da sempatik tavırları ve samimi davranışları ile birçok kişinin sevgisini kazanmayı başardı.


Daha fazla bilgi;

Yorum yapın