Notlara Yazılacak Sözler

Notlara yazılacak sözler duygusal, romantik, komik ya da pek çok farklı kategorilerde ya da şekillerde yazılabilir.  Notlara yazılacak sözler incelendiğinde komik romantik esprili gibi birbirinden farklı pek çok kategori bulunuyor.

Zevkinize bağlı olarak dilediğiniz her kategoride ve istediğiniz her sözü Instagram not kısmına yazabilirsiniz. Uzun veya kısa fark etmeksizin Instagram not kısmına cümle şeklinde ya da kısa bir sözcük şeklinde not düşebilirsiniz.  Instagram her zaman bu konuda zevkinize göre not yazılması için seçenek sunuyor.

Instagram Notlara Yazılacak Sözler

Instagram notlara yazılacak sözler o an kişinin ruh halini yansıtan mutluluğunu, üzgün oluşunu ifade eden ya da herhangi bir duygusunu ifade eden bir söz olabilir.

 • Beni sevme kendini sev,
 • Zaman değil de insan geçiyor be,
 • İyi şeyler olucak,
 • Kendi hayatımdan çaldım,

Bu tarz sözleri ınstagram’a yazabilir notlarda bulundurabilirsiniz. Anlamlı olması ya da duygusal olması gibi pek çok özelliği ile birlikte bu cümleleri tercih edebilir ve Instagram not kısmında yazabilirsiniz.  Her zaman tercih edilebilecek bu sözlerle birlikte Instagram not kısmına daha aktif ve verimli hale getirebilir dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.


Daha fazla içerik;


Instagram Notlara Yazılacak Sözler Aşk

Instagram notlara yazılacak sözler aşk sözlere genellikle kişinin sevgilisine hitaben ya da sevdiği kişiye hitaben romantik şekilde olabilir.

 • Gülün adını değilseniz kokusu değişir mi,
 • Gül’e baktıkça yüreği çırpınır bülbülün,
 • Sende ne var ki kopamıyorum,
 • Deli gönlüm,
 • Bu sözleri aşk sözleri olarak Instagram’da not kısmına yazabilirsiniz.

Özellikle sevgiliniz varsa ya da platonik aşık olduğunuz biri varsa o kişiye itham etmek amacıyla bu sözleri Instagram not kısmına yazabilirsiniz. Romantik güzel bir sözle sevgilinizi ya da sevdiğiniz kişiyi etkileyebilir ve dikkat çekmesini de sağlayabilirsiniz. Sevgilinize sorun dikkatini çekmek ya da hoşuna gidecek bir sözü yazmak Instagram not kısmında tercih edilebilir.

Instagram Kısa Notlar

Instagram kısa notlar ise genelde o anlık bir duyguyu ifade eden ya da hoşunuza giden bir kelimeyi tercih ederek yayınlayacağınız tarzda notlardır.

 • Yoruldum,
 • Kralınız gelsin,
 • Aramayın sormayın,
 • Kısa not olarak tercih edebileceğiniz sözler arasında yer alıyor.

Kısa notlarla birlikte anlık duygularınızı ifade edebilir bir yandan takipçilerinize gönderme yapabilirsiniz.

Takipçilerin göreceği bu kısa notlarla beraber Instagram’da pek çok duygu ve düşüncenize tek kelimeyle de ifade edebilirsiniz. Her zaman güncelleyebilir ve Instagram notlarında dilediğiniz her zaman en kısa notları Tercih edebilirsiniz.

Instagram Notlara Yazılacak Şarkı Sözleri

Instagram notları yazılacak şarkı sözleri hoşunuza giden hareketli ya da slow olmak üzere birbirinden farklı şarkının sözleri olabilir.

Şarkı sözlerinde dilerseniz günümüzün hit parçalarını tercih edebilir dilerseniz daha nostaljik şarkılar size Tercih edebilirsiniz. Tamamen zevkinize uygun güzel bir şarkı tercih ettikten sonra şarkının en göz alıcı ya da dikkatinizi çeken kısmını ınstagram’a not kısmına yazabilirsiniz.  Şarkı sözleri genelde anlam içerdiği için kendi duygunuzu ve düşüncelerinizi yansıtacak bir şarkı sözü seçebilirsiniz.

Instagram Notlara Yazılacak Sözler Komik

Instagram notlara yazılacak sözler komik olması için hoşunuza giden herhangi bir espriyi ya da komik olan birkaç kelimeyi buraya yazabilirsiniz.

 • Deliye bak deliye,
 • Darlama baby,
 • Şaka gibisin ama güldürmedi,

Bu komik sözlerle birlikte takipçilerinizi güldürebilir bir yandan esprili bir şekilde Instagram not kısmını kullanabilirsiniz. Instagram not kısmına yazılan bu komik sözler takipçilerinize ulaştığı için rahatlıkla onları eğlendirebilirsiniz. Kalıplaşmış komik sözler dışında kendinize ait herhangi bir espriyi de yine Instagram not kısmında paylaşabilirsiniz.

Instagram Notlara Yazılacak Güzel Sözler

Instagram notlara yazılacak güzel sözler ise hoşunuza giden herhangi bir güzel söz ya da kulağa hoş gelen naif bir söz olabilir. Sevdiğiniz bir insan varsa sevginizi ifade edecek güzel bir söz ya da romantik bir söz yazabilirsiniz.

Güzel sözler yazıldığında ınstagram’daki not kısmına takipçiler tarafından görüleceği için hem Dikkat çeker hem de insanları etkileyebilir. Güzel bir söz için herhangi bir şiir kıtası ya da herhangi bir romantik şarkının dikkat çeken sözlerini de Tercih edebilirsiniz.

Instagram Notlara Yazılacak Sözler İngilizce

Instagram notlara yazılacak sözler İngilizce olacağı zaman hoşunuza giden kısa bir cümleyi ya da bir kelimeyi İngilizce şeklinde not kısmına yazabilirsiniz. Fake friends sözü ınstagram’daki sanatlara yazılabilecek İngilizce sözlerden biridir.

İngilizce notlara aynı zamanda ı love you ya da bunun dışında sevgiye aşk sözcüğü içeren my darling gibi farklı sözlerde yazabilirsiniz. Sabahları good morning ya da hello gibi kelimelerle de yine bu İngilizce kelimeleri Instagram not kısmına düşebilirsiniz. Ona göre anlık ruh halinize göre ya da zamana göre güzel bir İngilizce söz seçip Instagram notlarda dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

Yorum yapın