Mobil Ödeme Nakit Güvenilir Siteler

Mobil ödeme nakit güvenilir siteler birden fazladır. Bu siteler üzerinden nakit karşılık alarak mobil ödeme bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Kısaca en güvenilir bazı siteler;

 • Bozumcubey.com
 • Meyt.org
 • Bozumcureis.com.tr
 • Elitebozum .com

Yukarıda yer verdiğimiz siteler üzerinden kolayca mobil ödeme nakit bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Belirtilen siteleri ziyaret ederek işlem adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Payguru Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Payguru mobil ödeme nasıl yapılır sorusunun yanıtı olarak, Payguru mobil ödeme işlemi için takip etmeniz gereken adımlar kısaca; 

 • Payguru üye iş yeri olun.
 • Kullanıcı internet alışverişi sırasında mobil ödeme seçeneğine tıklar.
 • Kullanıcının mobil ödeme talebi üzerine Payguru üye iş yeri mobil ödemeyi başlatarak kullanıcıyı Payguru ortak ödeme sayfasına davet eder.
 • Payguru kullanıcının telefon numarasına onay SMS’i gönderir. Kullanıcı ‘’EVET’’ yazarak mesaja cevap verir.
 • Kullanıcının mobil operatörü Payguru tarafından gelen ödeme talebi kadar kullanıcıyı ücretlendirir ve işlem tamamlanır.

Belirtilen adımları takip ederek kolayca Payguru mobil ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Mobil Ödeme Hangi Sitelerde Geçerli?

Mobil ödeme hangi sitelerde geçerli sorusunun yanıtı operatörünüzün anlaşmalı olduğu firmalara göre değişir. Genel olarak App Store, Google Play, N11, Kahve Dünyası, Burger King, Pubg, Facebook ve Joygame gibi çoğu üye iş yerinde mobil ödeme ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca mobil ödeme limitinizi de operatörünüze göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece aşım süreci söz konusu olmaz.

Mobil Ödeme Güvenilir Mi?

Mobil ödeme güvenilir mi sorusuna doğrudan evet şekline yanıt vermek mümkündür. Mobil ödeme operatörlerinin kullanıcılarına sunduğu kredi sistemi gibi bir sistemdir. Bu sistem arayüzü profesyonel ve güvenlik açığı olmadan geliştirilmiştir. Siz telefonunuza herhangi bir zararlı yazılım ya da uygulama yüklemediğiniz sürece mobil ödemenin güvenlik açısından herhangi bir sakıncası yoktur.

Mobil Ödeme Bozdurma Nasıl Yapılır?

Mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır; mobil ödeme bozdurma işlemi normal şartlarda yasal değildir. Ancak bazı kişiler ya da web siteler mobil ödemeyi nakite çevirme hizmeti sağlıyor. Eğer bozdurma işlemi yapmak istiyorsanız bu tarz site ve kişilerden ücreti mukabilinde hizmet almanız gerekir. Bozumcubey.com ve meyt.org gibi adresler bunların başında yer alır.

Mobil Ödeme ile Neler Yapılabilir?

Mobil ödeme ile neler yapılabilir; mobil ödeme yöntemini kullanarak güvenle internet alışverişi yapabilirsiniz. Anlaşmalı üye iş yerlerinin tamamından alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin bir online giyim mağazasından alışveriş yaparak ödeme kısmına geldiğinizde varsa mobil ödeme yöntemini seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Mobil ödeme tüm operatörlerin verdiği bir hizmettir.

Papara Mobil Ödeme Var Mı?

Papara mobil ödeme var mı sorusu Papara kullanıcıları tarafından sık şekilde merak ediliyor. Papara para transferi yapabileceğiniz bir platformdur. Eskiden Papara üzerinden mobil ödeme hizmeti verilmiyordu. Ancak artık Papara kullanıcılarının tamamı mobil ödeme seçeneğinden de faydalanabiliyor. Papara uygulamasını cihazınıza kurarak mobil ödeme işlemlerinizi NFC ile daha kolay hale de getirebilirsiniz.

Telefondan Kartla Ödeme Nasıl Yapılır?

Telefondan kartla ödeme nasıl yapılır sorusu son dönmemde sıkça merak edilenler arasındadır. Artık yanınızda kredi ya da banka kartınız olmadan sadece telefonunuzu kullanarak online ya da fiziki ödemelerinizi yapabilirsiniz. NFC yani yakın alan iletişimi özelliği olan tüm akıllı telefonlarda bu işlem mümkündür. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz banka uygulamasından NFC ile ödemeye izin vermek ve telefonunuzun NFC özelliğini açmanızdır.

Karttan Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Karttan mobil ödeme nasıl yapılır sorusuna işlem adımlarını aktararak kısaca ve adım adım cevap vermek gerekirse;

 • Kartınızın ait olduğu bankanın uygulamasını indirin.
 • Mobil uygulamaya giriş yapın ve ödemeler menüsüne tıklayın.
 • Mobil ödeme alanına tıklayarak aktif hale getirin.

Bu işlemleri takip ettikten hemen sonra temassız mobil ödeme işlemini yaparak alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

Telefondan Kartla Ödeme Nasıl Yapılır?

Telefondan kartla ödeme nasıl yapılır; bu işlem için telefonunuzun NFC özelliği olması gerekir. NFC özelliğini açık hangi kartla ödeme yapmak istiyorsanız o bankanın mobil uygulamasını indirin. Ardından uygulama içerisinden NFC ile ödemeye izin vererek ayarları aktifleştirin. Ödeme yapmak istediğiniz pos cihazına telefonunuzu yakınlaştırarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Bunun için akıllı telefonunuzda NFC özelliğinin olması gerekir. Aksi halde belirtilen işlemi yapamazsınız.

Yorum yapın