Nesrin Cavadzade Boy

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade hakkında yapılan araştırmalar buldukça fazladır. Birçok kişi ünlü oyuncunun boyunu da merak eder. Yasak Elma dizisi ile büyük bir üne kavuşan Nesrin Cavadzade boy olarak 1.70 metre boyuna sahiptir.

Nesrin Cavadzade

Oyuncunun fiziği birçok kişi tarafından dikkat çekiyor. Genel olarak zayıflığı ile gündeme gelen oyuncu başarılı oyunculuğu dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Nesrin Cavadzade hakkında yaş, kilo, boy gibi birçok konu merak ediliyor. Bu nedenle bu konular hakkında verilen bilgiler oldukça fazladır.

Nesrin CavadzadeBakü
Yaşı41
ÖdüllerAltın Portakal
Boyu170
Kilo47

Nesrin Cavadzade 47 Kilo

Nesrin Cavadzade 47 Kilo

Nesrin Cavadzade’nin fiziğinden dolayı birçok kişi tarafından kilosu da merak ediliyor. Nesrin Cavadzade 47 kilo ve 1.70 boyu ile dikkat çeken bir fiziğe sahiptir. Ünlü oyuncu giyim tarzı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü oyuncu Azerbaycan vatandaşı olmasına rağmen ülkemizin en çok sevilen ünlüleri arasında yer alıyor. Marmara Üniversitesi sinema ve televizyon bölümünden mezun olan oyuncu başarılı oyunculuğu yine birçok hayrana sahip olmuştur.

Nesrin Cavadzade Yaş

Nesrin Cavadzade Yaş

Nesrin Cavadzade’nin yaşı da birçok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu 30 Temmuz 1982 yılında Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. Azerbaycan’ın Bakü şehrinde dünyaya gelen Nesrin Cavadzade 41 yaşındadır. Nesrin Cavadzade yaş konusunda yapılan araştırmalarının oldukça fazla olmasının nedeni oyuncunun yaşını göstermemesidir. 41 yaşında olan oyuncu daha genç ve fit bir görünüme sahip olduğu için birçok kişi tarafından oyuncunun yaşı sıklıkla araştırılır.

Nesrin Cavadzade Sevgilisi

Nesrin Cavadzade Sevgilisi

Ünlülerin aşk hayatı her zaman birçok kişi tarafından merak edilmiştir. Aşk hayatı merak edilen isimler arasında Nesrin Cavadzade de yer alır birçok kişi ünlü oyuncunun sevgilisini merak eder. Ünlülerin aşk hayatı çalkantılı olduğu için sürekli olarak sevgili durumunda değişim olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Nesrin Cavadzade sevgilisi son olarak aynı dizide rol aldığı Gökhan Alkan olmuştu. Gökhan Alkan ile uzun süredir aşk yaşayan neslinin Cavadzade’nin ünlü oyuncudan ayrılıp ayrılmadığı da merak edilen konular arasında yer alıyordu.

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan arasındaki aşkın bittiğine dair birçok haber gündeme gelmişti. 2022 yılında ikili evlilik hazırlığı yaparken aniden ayrılmıştı. Beraberliklerini bitirdiklerini söyleyen oyuncular sessizlik ile hayatlarına devam ediyor.  Gökhan Alkan ile Nesrin Cavadzade arasında 4 yaş bulunuyordu.  Gökhan Alkan 36 yaşındayken Nesrin Cavadzade kırk yaşındaydı..

Nesrin Cavadzade Beden Ölçüleri

Nesrin Cavadzade Beden Ölçüleri

Nesrin Cavadzade sadece oyunculuğunun yanı sıra fiziği ile de her zaman dikkatleri çekmeyi başaran bir oyuncu olmuştur. Bu nedenle birçok kişi tarafından Nesrin Cavadzade beden ölçüleri merak edilir. Ünlü oyuncu 1.70 boyuna ve 47 kiloya sahiptir. Oldukça orantılı bir fiziğe sahip olan oyuncu bacak boyu uzun olan oyuncular arasında yer alıyor. Birçok dizide kombinleri ve fiziği ile dikkat çeken ünlü oyuncu niçin beden ölçüleri sıklıkla araştırılır ünlü oyuncu hakkında merak edilen diğer konular ise şu şekildedir:

 • Ünlü oyuncunun ailesi
 • Oyunculuğa ilk adımı
 • Hangi projede parladı
 • Eğitim hayatı
 • Çocukluk yılları
 • Boyu
 • Kilosu
 • Ailesi
 • Doğduğu yer
 • Sevdiği hayvanlar
 • Göz rengi
 • Saç rengi
 • Doğum yeri

Bu bilgilerin tümü mevcuttur. Aslan burcuna sahip olan oyuncu kahverengi gözleri ile dikkat çeker. Açık kahverengi saç rengine sahip olan oyuncunun annesi Feride Cavadzade’dir. Aynı zamanda oyuncunun evcil kedileri de bulunuyor. Bakü’de doğan oyuncu Marmara Üniversitesi sinema ve televizyon bölümünde mezun olmuştur. Samanyolu dizisinde yer alan Melek karakteri ile parlayan oyuncu Yersiz Yurtsuz dizisinde başrolde oynayarak oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Aynı zamanda doğal samimi iddialı ve enerjik bir kişilik yapısına sahiptir.

Nesrin Cavadzade Eski Hali

Nesrin Cavadzade Eski Hali

Ünlülerin eski halleri ve şimdiki halleri arasında büyük farklar olabiliyor. Bu nedenle birçok kişi ünlülerin eski halleri ve şimdiki halleri hakkında araştırmalar yapıyor. En çok araştırılan kişiler arasında Nesrin Cavadzade eski hali bulunuyor. Özellikle son zamanlarda oldukça meşhur olmasından dolayı oyuncunun eski hali birçok kişi tarafından merak ediliyor. Oyuncunun yüzünde herhangi bir estetik olup olmadığı da birçok kişi tarafından merak ediliyor. Güzel oyuncu şimdiki hali ve eski haliyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade’nin şimdiki hali ve eski hali arasında pek bir fark olduğunu söyleyebilmek mümkün değildir. Oyuncunun saç renginde saç kesim tarzında değişikliğe gittiği görülmektedir. Aynı zamanda geçmiş yıllara göre oyuncunun giyim tarzı da büyük oranda değişiklik göstermiştir. Bu nedenle oyuncunun eski haline göre daha farklı bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Nesrin Cavadzade  kendisi hakkında çıkan estetik haberlerini de yalanlamıştır.

Ünlü oyuncunun estetiksiz olduğuna birçok kişi inansa da bu duruma inanmayan kişiler de bulunuyor. Bu nedenle birçok kişi tarafından oyuncunun eski hallerini fotoğrafları inceleniyor. Ünlü oyuncu estetik iddiaları için gluteni ve şekeri kestiğini aynı zamanda 20 yıl aralıksız spor yaptığını söylemişti. Bu nedenle estetiklerinin olmadığını fiziğinin spor ile geliştiğini söylemişti.

Nesrin Cavadzade Resimleri

Nesrin Cavadzade Resimleri

Edit

Yorum yapın