Swinger Ne Demek? – Swinger Operasyonu Ne Demek?

Swinger, eş değiştirme veya partner değişimi içeren cinsel bir aktivitedir. Bu aktiviteye katılan çiftler, genellikle güvenli ve saygılı bir ortamda, rızasıyla partnerlerini başkalarıyla değiştirirler.

Swinger olarak bilinen kişiler için öncelik cinsel ilişkiden alınan zevktir. Cinsel ilişkinin ne denli zevkli ve eğlenceli olduğu o kadar önemlidir ki partnerleri değiştirerek farklı cinsel deneyimler yakalanmak istenir. Swinger nedir, kimler swinger olarak anılır gibi merak edilen soruların yanıtlarımızda bulabilirsiniz.

Kimler Swinger Olur?

Swinger Ne Demek

Swinger olmak için karşılaşan çiftlerde herkesin rızası olmalı. Öyle ki taraflardan birinin bile rızası olmazsa bu iş olmaz. Swinger olmak için rıza olması şart.

Her iki tarafın da rızası olduktan sonra swinger olmak isteyen kişiler eşleşir. Bu eşleşmede çiftler ayrılarak diğer çiftin eşleri ile eşleşir ve cinsel ilişki için vakit geçirmeye başlanır.

Swinger olarak eşleştikten sonra hemen yatak odasına gidilmesi gerekmez. Gece boyu ya da gün boyu eşleşilen kişiyle vakit geçirilebilir. Vakit geçirmenin sonu cinsel ilişkiye çıkmak zorunda mı derseniz tarafların rızası olarak evet.

Swinger Olmanın Amacı Nedir?

Swinger olmanın amacı cinsel ilişkiyi farklı insanlarla yaşamak ve deneyimlemektir. Çiftlerin gönül rızası ile yaptıkları bu işte farklı insanlar ile cinsel deneyime girmenin ilişkiyi diri tuttuğu gibi bir inanç da vardır. Ancak bu konuda yapılmış bir çalışma bulunmuyor.

Swinger olmanın en büyük amacı farklı cinsel ilişkilerle farklı şekillerde zevk almaktır. Son zamanlarda Avrupa’da yaygınlaşan bu uygulamada insanlar komşuları ve arkadaşları ile partnerlerini değişebiliyor.

Swinger Olmak İlişkiyi Güçlendirir Mi?

Swinger Ne Demek

Hayır. Swinger olmanın ilişkiyi güçlendirdiğine dair kesin bir bilgi yok. Ancak buna inanan çok fazla insan var. Swinger olmak sonunda ilişkinin güçlenip güçlenmeyeceği ya da tam tersi zayıflayıp zayıflamayacağı tarafların tutumlarına bağlıdır.

Swinger olmayı tercih eden çiftler birbirini seven ancak cinsel yönden artık monotonlaşmaya başlamış bir hayatı olan insanlar tarafından tercih ediliyor. Uzun süreli bir ilişki ile aldatmak istemeyen kimseler tarafından kısa süreli, cinsel zevk amaçlı, herkesin rızası dahilinde gerçekleştirilen bir cinsel ilişki.

Swinger İlişkilerde En Büyük Kural: Gizlilik

Swinger Ne Demek

Swinger ilişkilerde çiftler kimliklerini açıklamazlar. Artık insanların komşuları ile birlikte bile yapabildikleri bir cinsel ilişki yöntemi olsa da genel olarak swinger ilişkilerde sanal ortam kullanılır.

Sanal olarak ya da partilerde tanışan çiftler buluşarak birbirini tanımadan cinsel ilişkiyi yürütür. Tanışmamak işin sonunun aldatmaya varmaması için önemlidir. Ayrıca kimse partnerinin cinsel yönlerini komşusu ile konuşmak istemez.

Swinger İlişki Çeşitleri Neler?

Swinger ilişki çeşitleri ile aklınıza gelebilecek onlarca farklı versiyonda yapılabilir. Yeni eşleşme sonrasında her grup kendine ait bir alanda cinsel ilişkiye girebilir ya da grup olarak cinsel ilişki yaşanabilir.

Öte yandan cinsel ilişkiye girmek yerine eşinin cinsel ilişkiye girmesini de seyredebilirler. Aklınıza gelebilecek her şekilde swinger yapılabiliyor. Tek tek çeşitleri olarak adlandırılmasa da öncesinde konuşularak ilişkinin nasıl gerçekleştirileceğine karar veriliyor.

Swinger Operasyonu Ne Demek?

Swinger Ne Demek

Adana’da swinger operasyonu yapıldı. Swinger olarak cinsel ilişkiye girdiği tespit edilen iki çiftin hikayesi biraz ilginç.

Çiftler geceliği 1.000 TL karşılığında çiftlerin evlerine gidiyor ve onlarla partner değişerek ilişkiye giriyor. Temel olarak bu şekilde ilerleyen cinsel ilişki deneyimleri sonunda para alınması işi bozdu. Adana’da polisler tarafından yakalanan bu çiftler yargılandı.

Swinger olayı Türkiye’de biraz yanlış anlaşılmış olacak ki para karşılığında bu işi yapmaya çalışan insanlarımız var. İşin içinde para olunca süreç de farklılaşabiliyor. Avrupa’da swinger olmak birbirini seven çiftlerin birbirlerini ALDATMAMAK için kısa süreli cinsel ilişkilere girerek cinsel yaşamlarını monotonluktan kurtarmalarından ibaret.

Türkiye’de Swinger Olayı Yaygın Mı?

Pek sayılmaz. Yaygın olmamakla birlikte görülmüyor da değil. Swinger adı ile bilinmese de farklı bir şekilde komşuları ile eş değiştiren insanlar olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda gündem olan olaylardan biri de Adana’da yaşanan Swinger operasyonuydu.

Swinger olayları Türkiye’de biraz da yanlış anlaşılıyor. Önemli bir kural olan tanışmama kuralını çiğneyen insanlar komşuları ile swinger olarak çift olabiliyor. Herkesin rızası var ancak herkes birbirini de tanıyor. Bu durum sonralarda polise şikayet etmelere, aldatmalara kadar uzayabiliyor. Rasgele kimlik bilmeden eşleşme bu yüzden swinger olmanın kurallarından biri.

Swinger ne demek Türkçesi

Swinger kelime anlamı ile sallanan kişi demektir. Ancak Avrupa’da bu kelimenin cinsel anlamda sıkça kullanıldığı bilinir.

Swinger çetesi ne demek?

Swinger çetesi eş değiştirerek cinsel ilişkiye girip para kazanan bir çetedir. Son zamanlarda ortaya çıkan swinger çeteleri bulunmaktadır.

Doggy Ne Demek

Sevici Ne Demek

Azgın Sevgiliye Karşı Kalkan Davranışlar

Yorum yapın