Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? – Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Bir erkeğin size yazmamasının birçok sebebi olabilir. İlgilenmiyor olabilir, meşgul olabilir veya belki de nasıl yazacağını bilemiyordur. Sebep ne olursa olsun, onunla iletişim kurmak istiyorsanız, ona ulaşmanın bir yolunu bulmanız gerekir.

Yazmayan erkek ilişkide umursamaz davranıyorsa ona ders vermek için şu şekilde davranabilirsiniz;

  • Siz merak etmesini sağlayın. Örneğin o mesaj atmadığı sürece, günlerce bile sürse kesinlikle ona mesaj atmayın.
  • Sevginizi çok belli ediyorsanız artık etmemeye çalışın. Çünkü erkekler onları sevdiğinizden emin olunca umursamaz davranmaya başlayabilir.
  • Sorduğu her soruya tam ve net cevap vermeyin, onu merakta bırakmaya çalışın.
  • Her istediğini yapmayın ve bir süre soğuk davranmaya çalışın.
  • O sizi davet etmediği sürece siz buluşma teklif etmeyin.

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir?

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Bir erkek nasıl merak ettirilir, beni merak etmesi için ne yapmalıyım diyorsanız hemen birkaç stratejik taktiği aktaralım. Öncelikle bir erkeğin sizi merak etmesi için biraz gizemli davranmanız gerekiyor. Kısaca aktarmak gerekirse;

  • Ortak tanıdıklarınızdan faydalanın ve onun dikkatini çekecek haberler gönderin.
  • Gün içerisinde yaptığınız her şeyi detaylı olarak anlatmayın, bir süre gözden kaybolun.
  • Sosyal medya hesaplarınızı eskisi gibi aktif kullanmayın ve onu iğneleyen sözler paylaşmayın.
  • Asla peşinden koşmayın ve sürekli mesaj atmayın.
  • Her zaman müsait olmayın ve her davetine icabet etmemeye çalışın.

Bu detayları dikkatle uygularsanız karşınızdaki erkek her zamankinden daha farklı davrandığınızı anlayacaktır. Böylece sizi normalinden daha fazla merak edip size kendisi yazma ihtiyacı duyacaktır.

Aramayan Erkek Nasıl Aratılır?

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Aramayan erkek nasıl aratılır, bana mesaj atması için ne yapmalıyım diyebilirsiniz. Eğer ayrıldığınız ya da sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz erkek arkadaşınız varsa biraz stratejik davranarak aramasını sağlayabilirsiniz.

Erkekler her zaman bir adım geride duran, gizemli ve merakta bırakan kadınlardan hoşlanırlar. Onun sizi merak etmesini sağlarsanız sizi mutlaka arayacaktır. Bunun için bir süre sessizliğinizi koruyun. Size mesaj attığında gerekirse birkaç gün sonra cevap verin. Böylece bir hayli sizi merak edecek ve bir süre sonra da yoklamak için sizi arama ihtiyacı duyacaktır.

Bir Erkek Kaybetmekten Nasıl Korkar?

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Bir erkek kaybetmekten nasıl korkar diyorsanız kesinlikle sevginizi belli etmemeniz halinde korkar diye yanıt verebiliriz. Eğer bir erkeğe onu asla bırakamayacak gibi davranırsanız sizi kaybetmekten asla korkmayacaktır.

Kaçan kovalanır ata sözü tam da bunu ifade ediyor. Siz kaçtıkça, gizemli davranıp sessiz kaldıkça karşınızdaki erkek sizi her an kaybedeceğini düşünür. Ayrıca hatalarını tolere etmeyin. Tolere ettiğiniz sürece ne de olsa benim her halimi kabul ediyor, beni bırakmaz düşüncesine kapılır ve kaybetmekten asla korkmaz.

Umursamaz Erkeğe Nasıl Davranılmalı?

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Umursamaz erkeğe nasıl davranılmalı sorusuna uzmanlar yanıt veriyor. Psikologlar ve ilişki terapistleri genelde umursamaz erkeğe karşı iletişim becerisi geliştirerek onu şaşırtmanızı tavsiye ediyor. Bunu biraz daha açmak gerekirse de erkeğe karşı politik davranmanızı ifade ediyor.

Bir Erkeğin her istediğine cevap vermemek, mesajlarına anında dönmemek, her şeyi ona anlatmamak sizi merak etmesini sağlar. Ayrıca sizi aramadığı ve mesaj atmadığı sürece siz kesinlikle atmayın.

Siz de umursamaz davrandığınız zaman erkek ne oluyor diye düşünmeye başlar. Bu süreçten sonra da sizi arama ve yazma ihtiyacı duyarak sürekli yoklamaya başlar.

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır diye soranlara merak ettirip gizem yaratarak diye cevap verebiliriz. Bir erkek her zaman ilgili olan kadının bir anda ilgisini kesmesi halinde afallar. Eğer ona yazmazsanız, sessiz kalmayı başarırsanız belirli bir süre sonra bu kıza ne oldu diyerek kendisi size mutlaka yazacaktır.

Sizi Umursamayan Birine Nasıl Davranmalı?

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Sizi umursamayan birine nasıl davranmalı sorusu merakla araştırılıyor. Karşınızdaki insanın sizi umursamadığını düşünüyorsanız kesinlikle üzerine düşmemelisiniz. O sizi umursamadığı zaman siz de üzerine ilgiyle giderseniz bu sizden daha fazla soğumasına neden olacaktır. Bu nedenle de umursamaz kişilere siz de mutlaka umursamaz davranmaya çalışın.

Bir insanı umursamamak için ne yapmalı?

Bir insanı umursamak için onu düşünememeniz ve kesinlikle mesaj atmamanız gerekiyor. Odağınızı değiştirip kafanızı dağıtacak farklı şeylerle ilgilenmeye çalışmalısınız. Ayrıca bu durumu öncelikle kabullenmeniz gerekiyor.

Bir erkeğin sizi umursamadığını nasıl anlarsınız?

Bir erkek sizi umursamıyorsa size saygı duymaz. Sizi arayıp merak etmez. Size karşı sürekli kaba, kırıcı davranarak mesaj atmaz.


İlgili makaleler;

Yorum yapın