Valorant Sıra Devre Dışı Ne Demek?

Volarant sıradevre dışı hatası Volarant oyununda sık karşılaşılan sorunlardan birisidir. Volarant’ta sıfırlama ve güncelleme yapıldıktan sonra rekabete dayalı olarak gerçekleştirilen maçlara girememe durumunuz olabilir. Bunun için güncelleme beklemek doğru olacaktır.

Valorant Rekabete Dayalı Sıra Devre Dışı

Volarant rekabete dayalı sıra devre dışı sorunu ile karşılan kişiler  sorunun çözümü için güncelleme yapılmasını beklemek durumundadır. Güncelleme yapılınca mevcut sorun da çözülebilir. Böylece oyunu yeniden aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Riot Games güncellemesi tamamlandığı andan itibaren Volarant yeniden aktif olmaya başlayacaktır.

Valorant Dereceli Devre Dışı

Güncelleme ve sistem geliştirmelerinin akabinde haksız şekilde rakabet yaşanmaması adına modlar devre dışı bırakılır. Dereceli maçların yeniden ne zaman oynanacağı konusunda oyuncular merak içinde kalmaktadır. Bu konuda bir açıklama henüz yapılmadığı için rekabete dayalı maçların ne zaman oynanacağı konusunda henüz net bir bildirim yoktur. Açıklamanın ardından Volarant oyuncular yeniden rekabetli maç oyunlarını oynamaya başlayabilir.

Valorant Eşleşmeye Giriş Başarısız

Valorant eşleşmeye giriş başarısız olması durumunda rekabete dayalı maçlarınızı oynamaya bir süre ara vermeniz gerekebilir. Bu konuda bilmeniz gereken sorunun hesabınızla ya da cihazınla ilgili olmamasıdır. Yapılan güncellemelerin ardından yeniden oyun aktif hale geldikten sonra oyunlarınıza devam edebilirsiniz. Hataların çoğu uygulamanın kendi sistemsel ya da güncelleme hatalarından kaynaklıdır.

Valorant Rekabete Dayalı Ne Zaman Açılacak?

Valorant rekabete dayalı oyunların ne zaman açılacağı konusunda henüz net bir açıklama yapılmamıştır. Açıklama yapılır yapılmaz Valorant tarafından belirlenen zaman dahilinde yeni güncellemeler eşliğinde oyun yeniden aktif olacaktır. Bu konuda sizin beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yoktur. Derecesiz modunda oyunlar oynarak vakit geçirebilir ya da isterseniz beklemeyi tercih edilerek güncellemenin yapılmasının ardından oyunlarınıza giriş yapabilirsiniz.


Daha fazla bilgi;

“Valorant Sıra Devre Dışı Ne Demek?” üzerine bir yorum

  1. Valorant’ta dereceli sıra, oyuncuların kendi beceri seviyelerine göre rekabetçi maçlar oynamasına olanak tanıyan bir oyun modudur. Sıra devre dışı olduğunda, oyuncular dereceli maçlar oynayamaz.

    Sıra devre dışı bırakılmasının birkaç nedeni olabilir. En yaygın neden, oyunda bir hata veya aksaklık olmasıdır. Örneğin, bir hata nedeniyle dereceli maçlar sorunlu olabilir veya adil bir şekilde oynanamaz hale gelebilir. Bu durumda, Riot Games hatayı düzeltmek için sırayı devre dışı bırakabilir.

    Yanıtla

Yorum yapın