7 En İyi Birlikte Film İzleme Uygulaması (Romantizm)

Sosyal ağların yaşamımızla bütünleştiği çağda pek çok iş ve aktivitelerimizi online üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Birlikte film uygulaması da online olarak gerçekleştirebileceğimiz keyifli işlerden birisi olarak karşımıza çıkar. Zaman ve mekan olarak online platform üzerinden arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle birlikte film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli anlar geçirmek için birlikte film izleyebileceğiniz pek çok site vardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sayabiliriz:

 • TeleParty
 • Amazon Prime Watch Party
 • Scener
 • Chrome Watch Party
 • Rave
 • TwoSeven
 • Watch2Gether

Birlikte Film izleme Uygulaması Mobil

Birlikte Film izleme Uygulaması Mobil

Birlikte film izleme uygulaması mobil olarak telefon üzerinden topluca film izlemek için verilen site ya da uygulamaların mobil destekli olması gerekmektedir. Mobil desteği sağlandıktan sonra aynı anda mobil cihazınız üzerinden birlikte film izleyebilirsiniz. Telefon üzerinden film keyfini birlikte yaşamak için ‘’Netflix Party’’ uygulaması üzerinden bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Teleparty13 MB
Rave48 MB
Hearo46 MB

Uzaktan Beraber Film İzleme

Uzaktan Beraber Film İzleme

Uzaktan sanal ortamda birlikte film izlemek isteyenler için önerebileceğimiz sitelerden birisi HouseParty sitesidir. Uzaktan beraber film izleme sitesi olarak özellikle dizi izlemek isteyenler için bu site idealdir. Sekiz kişiye kadar birlikte film izleme olanağı sunar. Aynı zamanda birlikte film izlemenin yanı sıra görüntülü sohbet uygulaması da sitenin kullanıcılarına sağladığı özelliklerden birisidir.

Amerika’da HouseParty en sık indirilen uygulamalardan birisidir. Ücretsiz olarak Amerika halkına uzaktan film izleme ve sanal ortamda takılma olanağı sağlanır. İtalya ve İspanya gibi daha pek çok büyük ülkelerde de bu uygulama sık ziyaret edilmektedir. Uygulamanın sağlamış olduğu avantajları sıralayacak olursak:

 • Kolay ve pratik bir şekilde kayıt imkanı
 • Spontane grup sohbet etkinlikleri
 • Arkadaşlar açıkken bildirim alma
 • Görüntülü sohbet imkanı
 • Oyun oynama

Telefondan Aynı Anda Film İzleme

Telefonda aynı anda film izleme için filmi izleyecek kişi yada grupların aynı anda film izleme siteleri seçmeleri gerekir. Netflix ya da Amazon Prime gibi uygulamaları kullanabilmek için herkesin bu uygulamalara abone olması gerekir. Bunun dışında Google Chrome tarayıcı ve bir de bilgisayara ihtiyaç duyulmaktadır. Mobil üzerinden de uygulama gerçekleşse de PC üzerinden daha aktif ve rahat bir şekilde işlemler gerçekleştirilir.

Gerekli uygulamaları edindikten sonra arkadaşlarınızla bir araya gelerek ortak film seçimi yapabilir ve evinizin konforunda topluca filminizi izleyebilirsiniz. Tek başına film izlemekten sıkılan ve boş zamanını arkadaşlarıyla birlikte film izleyerek geçirmek isteyenler için beraber film izleme siteleri idealdir.


Daha fazla içerik;


Online Film İzleme Uygulaması

Çevrim içi olarak ya da online film izleme uygulaması için abone olmanız gerekmektedir. Birlikte film izlemek istediğiniz kişiler de aynı uygulama için abonelik başlatmak durumundadır. İstediğiniz uygulamayı seçerek beğendiğiniz filmleri arkadaşlarınızla birlikte evinizden çıkmadan rahatça izleyebilirsiniz.

Uygulama ve cihazlarınıza girdikten sonra birlikte film izleme sitesine girin. Uygulama hizmetleri siteye giren herkes için aktif edilir. Bir taraftan film izlerken bir taraftan arkadaşlarınızla sohbet de edebilirsiniz. Bazı uygulamalarda görüntülü sohbet etme olanağı da sunulur. Film izlemenin yanı sıra arkadaşlarınızla keyifli bir sohbet ortamı oluşturabilirsiniz.

Android Birlikte Film İzleme

Android birlikte film izleme için bilgisayar dışında mobil üzerinden de sitelere giriş yapabilirsiniz. Zoom gibi uygulamalar üzerinden mobil cihazınızla da birlikte film izleme etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz. Bu uygulama film dışında video konferans toplantıları, canlı sohbet imkanı ve web seminerleri gibi daha pek çok etkinliği bir arada yapabilme fırsatı tanır. Zoom uygulaması ile birlikte film izleyerek şu gibi avantajları da elde edersiniz:

 • Odalar istenildiği zaman açılıp kilitlenebilir
 • Yüksek çözünürlükte ekran paylaşımı gerçekleştirilir.
 • Görüntülü sohbet özelliği aktif bir şekilde çalışır.
 • Ses kalitesi en iyi derecededir.
 • Kişiye özel olarak sohbet odaları bulunur.

Watch2Gether Film İzleme

Watch2Gether film izleme sitesi de en çok tercih edilen birlikte film izleme sitelerinden birisidir. Kullanıcıların videoları aynı anda senkronize etmesine olanak sağlayan bir uygulamadır. Yerleşik bir sohbet odasında kullanıcılar rahatça iletişim kurabilmekte görüntülü konuşma yapabilir ve sesli sohbetlere katılım sağlayabilirler. Ücretsiz olarak uygulama kullanılır. Film izleme gibi eğlenceli aktivitenin yanı sıra eğitim amaçlı da site kullanılabilir.

Birlikte Film İzleme Sitesi

Birlikte film izleme sitesi olarak saymış olduğumuz sitelerden istediğiniz ve beğendiğiniz siteyi seçerek topluca sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak olarak seçeceğiniz siteyi indirdikten sonra beraber film izleyebilir ve sohbet odalarında muhabbet edebilirsiniz.

Uzak Mesafe İlişkisi Beraber Film İzleme

Uzaktan online ya da çevrimiçi olarak topluca film izleme etkinliği gerçekleştirmek isteyenler istedikleri platformu seçerek bu isteklerini yapabilirler. Mobil ya da bilgisayarınız üzerinden uyumlu film izleme sitesini indirerek ya da abone olarak arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Evden çıkmadan çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla ortak bir aktivite yapabilirsiniz. Bunun için grup olarak katılım sağlayacağınız arkadaşlarınızla aynı platformu seçerek film izleme etkinliğine katılım sağlayabilirsiniz.

“7 En İyi Birlikte Film İzleme Uygulaması (Romantizm)” üzerine bir yorum

 1. Sevgilimle uzaktayız. Onunla vakit geçirmeyi çok özledim. Artık birbirimizden koptuğumuzu düşünüyorum. Birlikte film izleme fikrini sunsam sizce ne der. Saçma ve ergence bir durum mu bu

  Yanıtla

Yorum yapın