Telegram Bu kanal Görüntülenemiyor? (Hassas İçerik)

Telegram sosyal medya platformları arasında kullanıcıların mesajlaşma ve iletişim kurmak için en çok kullandığı platformdur. Telegram’da kullanıcılar çeşitli sorunlar ile karşılaşılabiliyor bu sorunlar arasında Telegram bu kanal görüntülenemiyor sorunu sıklıkla rastlanılan bir sorundur. Bu sorun bile karşılaşan kullanıcılar sorunu neyden kaynaklandığını ve nasıl çözüleceğini de merak ederler.

Telegram kanalları spor, iş dünyası, politika gibi çeşitli konularda güncellemeleri takip etmeniz için oldukça önemli bir alandır. Fakat bazı durumlarda bu kanalları görüntülemede problem yaşayabilirsiniz. Bu kanal görüntülenemiyor problemi ile karşı karşıya geldiğinizde hemen çözüm yöntemlerini araştırmanız gerekir.

Telegram Bu Kanal görüntülenemiyor İphone

Telegram kanallarının görüntülenememesi sorunu hem Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda hem de İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda karşılaşılabilir. Telegram bu kanal görüntülenemiyor İphone cihazlarda kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı bir sorundur. Bu sorunun çözümü ise oldukça basittir. Bu sorun ile karşı karşıya geldiğinizi yazmanız gerekenler şu şekildedir:

 • Nicegram bot kullanımı ile İOS işletim sistemine sahip olan cihazlardaki görüntülenme hatasını kaldırmak mümkündür.
 • Telegram’daki arama çubuğuna Nicegram bot yazıp bot seçeneğini tıklayın.
 • Ekranın alt kısmında yer alan başlat düğmesine tıklayın.
 • Etkinleştirme işlemini gerçekleştirmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu ve hassas olabilecek içerikleri göster düğmelerini işaretleyin.
 • Açılan menüde tamam butonuna tıklayıp Telegram’ı yeniden başlatın.

Bu adımları doğru bir şekilde takip ettiğinizde Telegram hesabınızda görebildiğiniz kanalları tekrar görmeye başlayabilirsiniz. Telegram hesabında kanalların açılmaması bu kanallarda müstehcen içeriklerin paylaşılmasından dolayı olabilir. Bu tür içerikler Telegram kanallarında yasaklandığı için gizli olarak görülür. Bu nedenle bu yöntem ile bu içerikleri tekrar izleyebilmek mümkün olur.


Daha fazla içerik;


Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor Çünkü

Telegram bu kanal görüntülenemiyor çünkü müstehcen içerikler olabilir. Bu hata ile karşılaşan kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Telegram gruplarında katılmaya karar verdiğinizde fakat bu hatayla karşılaştığınızda bu kanalda hassas içeriklerin paylaşıldığını anlamak mümkündür. Telegram’ın hassas içerik açma özelliği bulunduğu için kanallarda bu gibi sorunlar ile karşı karşıya gelmeniz mümkündür. Hem Android hem de İOS cihazlarla bu sorunu aşabilmek mümkündür. Bunun için  Nicegram uygulamasını kullanmanız gerekir. Uygulamayı kullandığınızda bu kanal görüntülenemiyor çünkü hatasının çözülmesini sağlayabilirsiniz.

 • Android ve İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızdan Play Store ve App Store uygulamasına giriş yapın.
 • Nicegram uygulamasını cihazınıza indirin.
 • Uygulamayı yükledikten sonra uygulamaya kayıt olun.
 • Kayıt işlemini tamamlayıp Telegram uygulamasına giriş yapın.
 • Telegram uygulamasından aldığınız doğrulama kodunu Nicegram uygulamasına girin.
 • Devam ve izin ver butonlarına tıklayıp Telegram uygulamasında arama bölümüne Nicegram bot yazın.
 • Kişiyi bulup Telegram uygulamasındaki 2 ayarı aktif hale getirin.

Telegram Hassas İçerik Açma iOS

Telegram kanallarında paylaşılan birçok içerik hassas içerik olabiliyor. Bu nedenle hem Android cihazlarda hem de iOS cihazlarda bu işlemi gerçekleştirebilmek mümkün olmuyor. Telegram hassas içerik açma iOS cihazlarda nice gram uygulaması ile gerçekleştirilebiliyor. Bu uygulamanın kullanımını gerçekleştirerek Telegram kanallarında bulunan hassas içerikleri izleyebilmek mümkündür.

Telegram Bu Grup Görüntülenemez

Telegram’da farklı birçok grup bulunur. Bazı kullanıcılar Telegram gruplarına girmek istediklerinde Telegram bu grup görüntülenemez hatası ile karşı karşıya kalırlar. Bu hata ile karşı karşıya geldiğinizde Bunun sebepleri şu şekildedir:

 • Girmek istediğiniz hassas içerik paylaştığından dolayı gizlenmiş ya da yasaklanmış olabilir.
 • Gruptan daha önce ban yediğiniz için bu sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu gibi sebeplerden dolayı Telegram bu grup görüntülemez hatası ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Telegram Hassas İçerik Grupları

Telegram’da farklı türde birçok içeriğin paylaşılabilmesi mümkündür. Özellikle bunlar arasında hassas içerik grupları dikkat çeker. Telegram hassas içerik grupları ile birçok hassas içeriğin paylaşılabilmesi mümkündür. Bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalındığında Nicegram bot uygulaması kullanılmalıdır. Uygulama kullanıldığında hassas içerik paylaşan kanalların da görüntülenebilmesi ve gruplara giriş yapabilmek de mümkün olur.

Telegram Yasaklı Kanallar

Telegram’da yasaklı içeriklerin paylaşıldığı birçok yasaklı kanal bulunur. Telegram yasaklı kanallar içerisinde paylaşılan içerikleri görüntüleyebilmek için mutlaka ikinci bir uygulamadan destek almanız gerekir. Bu uygulama ise Nicegram uygulamasıdır. Bu uygulamayı hem Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda hem de İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanabilmek mümkündür. Bu uygulamayı cihazınıza indirebilmek için App Store ya da Google Play Store üzerinden uygulamayı indirmeniz gerekir.

Telegram Yasaklı Gruplara Giriş

Telegram’da yasaklı içeriklerin paylaşıldığı Telegram yasaklı gruplara giriş yapabilmek için mutlaka Nicegram uygulamasının kullanılması gerekir. Bu uygulama sayesinde yasaklı gruplara kolaylıkla girebilmek mümkündür. Uygulamayı indirip aktif ettiğinizde ve Telegram’daki ayarlamaları doğru bir şekilde gerçekleştirdiğinizde bu gruplara giriş yapabilirsiniz.

Telegram Uygun Değil Hatası

Telegram’da birçok kullanıcı her geçen gün farklı farklı sorunlar ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu sorunlar arasında Telegram uygun değil hatası daha yer alıyor. Bu sorun yine karşı karşıya geldiğinizde açmak istediğiniz kanalda uygun içerikler paylaşılmıyordur. Bu nedenle bu içerikleri açabilmek için Nicegram uygulamasının cihazınıza aktif bir şekilde kullanılması gerekir. Uygulama kurulumuna doğru bir şekilde gerçekleştirip uygulamayı kullanarak bu hatayı çözebilirsiniz.

“Telegram Bu kanal Görüntülenemiyor? (Hassas İçerik)” üzerine bir yorum

 1. Telegram kullanıcı olarak sürekli takip ettiğim kanalı görüntüleyemiyorum. Kanal sahibi beni engellemiş olabilir mi? Engellediyse bunu nasıl anlayabilirim acaba

  Yanıtla

Yorum yapın